Aleksandra Szwed pozuje z synem. Najnowsze zdjęcie tylko potwierdza doniesienia o drugiej ciąży

Aleksandra Szwed pochwaliła się nowym zdjęciem na Instagramie. Aktorka pozuje z synem, jednak my zwracamy uwagę na jej ciążowe krągłości.

Aleksandra Szwed sławę zyskała dzięki roli Elizy w kultowym już serialu "Rodzina zastępcza". Mimo że już od lat nie powstają nowe odcinki produkcji, to aktorka wciąż cieszy się niemałą popularnością wśród internautów. To właśnie w sieci działa najprężniej, a w mediach społecznościowych coraz chętniej relacjonuje prywatne życie. Niedawno dużym echem odbiło się zdjęcie, na którym Aleksandra Szwed pozuje z nagim, dużym, ciążowym brzuchem. Wszystko byłoby jasne, gdyby nie jeden dość istotny szczegół.

Ola SzwedOla Szwed ogłasza, że jest w ciąży. Zrobiła to w prima aprilis

Aleksandra Szwed pozuje z synem. To zdjęcie nie uciszy plotek o ciąży

Aleksandra Szwed ciążowe zdjęcie opublikowała 1 kwietnia, czyli w prima aprilis. Internauci byli zdezorientowani. Z jednej strony zdjęcie wydawało się bardzo autentyczne, z drugiej strony myśleli, że to świetnie dopracowany żart ze strony aktorki. 

Tomasz Kammel, Joanna Kurska, Jacek KurskiKammel rozpływał się nad Kurskim i jego żoną. Gorzkie opinie: Gra w orkiestrze. Kurskiego

Sama zainteresowana przez kilka dni nie publikowała swoich nowych zdjęć, czym tylko zwiększyła zainteresowanie fanów. Drugiego dnia świąt pochwaliła się wspólną fotką z synem.

Wczorajsze polowanie na prezenty od zająca ukryte w ogrodzie. Nikt nie mówił, że będzie łatwo... - napisała aktorka pod świątecznym postem.
 

Na najnowszym zdjęciu aktorka stoi z profilu i ma na sobie narzuconą chustę, jednak mimo to można już dostrzec u niej ciążowe krągłości. Wydaje się, że zdjęcie opublikowane w prima aprilis wcale nie było niewinnym żartem. 

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

ZOBACZ TEŻ: Ojciec Julii Wieniawy założył Instagrama. Pochwalił się już pierwszymi zdjęciami z córką. Pokazał swoją największą pasję