Ojciec Julii Wieniawy założył Instagrama. Pochwalił się już pierwszymi zdjęciami z córką. Pokazał też największą pasję

Julia Wieniawa chętnie publikuje wspólne zdjęcia z bliskimi w mediach społecznościowych. Teraz ojciec aktorki również dołączył do Instagrama. Jesteście ciekawi, jakie zdjęcia tam publikuje?

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia, która jeszcze lepiej niż na ekranie działa w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie śledzi ją prawie dwa miliony użytkowników. Aktorka czasami publikuje wspólne zdjęcia z mamą czy siostrami, jednak już o wiele rzadziej pozuje wspólnie z ojcem. Wkrótce z pewnością się to zmieni, ponieważ jej tata też założył sobie Instagrama i opublikował tam ich pierwsze wspólne zdjęcie. Spoglądając na jego profil, możemy się sporo o nim dowiedzieć. Sprawdźcie. 

Ojciec Julii Wieniawy założył Instagrama. Publikuje zdjęcia z córką i Nikodemem Rozbickim 

Rodzice Julii Wieniawy rozstali się, gdy aktorka jeszcze była małą dziewczynką. Aktorka nie opowiada zbyt wiele na temat relacji z ojcem w mediach, jednak po zdjęciach, które tam zamieszcza, domniemamy, że są bardzo dobre. Tata aktorki - Konrad Wieniawa jest plastykiem, więc nic dziwnego, że na profilu możemy zobaczyć też jego prace.

 

Zaglądając na profil ojca Julii Wieniawy, możemy dowiedzieć się, że ten ma bardzo dobre relacje z chłopakiem starszej córki - Nikodemem Rozbickim. Panowie wspólnie zapozowali do selfie.

 

Nie mogło też zabraknąć zdjęcia z córką. Julia Wieniawa zapozowała z tatą na kanapie. Po wnętrzach poznajemy, że fotka została zrobiona w nowym mieszkaniu aktorki na warszawskim Żoliborzu. Zobaczcie zresztą sami.

 

Podobna do taty?

Zobacz wideo Julia Wieniawa opowiedziała o swoim złym samopoczuciu, a przy okazji pokazała toaletkę

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Kammel rozpływał się nad Jackiem Kurskim i jego żoną w trakcie koncertu. Gorzkie opinie: Gra w orkiestrze. Kurskiego

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.