Była żona Zamachowskiego odnosi się do rozstania pary. "Drzwi naszego domu są dla niego otwarte"

Zbigniew i Monika Zamachowscy nie są już razem. W tych trudnych chwilach aktor może liczyć na wsparcie byłej żony, Aleksandry Justy.

O kryzysie w małżeństwa Moniki i Zbigniewa Zamachowskich mówiło się już od jakiegoś czasu. Aktor wyprowadził się z domu na Żoliborzu, jednak tłumaczyli to tym, że choruje na COVID-19 i się odizolował. Później jednak do mediów dotarły informacje, że sprawa jest znacznie poważniejsza, a ich związek się rozpada. Paparazzi przyłapali także aktora, który wynosił rzeczy z mieszkania. Plotek dowiedział się, że Zamachowski nie chce rozmawiać o problemach, a prezenterka ma nadzieję, że zaczną ratować małżeństwo.

Monika Zamachowska, Zbigniew ZamachowskiZnamy kulisy rozstania Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. "Czuła się zmęczona"

Zbigniew Zamachowski może liczyć na wsparcie byłej żony

Związek Zamachowskich od samego początku budzi wiele kontrowersji. Aktor dla ukochanej rozwiódł się z żoną, z którą był związany prawie 20 lat. Takiej decyzji nie potrafiły zaakceptować jego dzieci, które wprost mówiły, że nie chcą mieć kontaktu z jego nową żoną. Aleksandra Justa także miała do niego żal, musiała na nowo poukładać swoje życie. Mimo tego, co przeszli, była żona wspiera Zamachowskiego w tym ciężkim dla niego czasie:

Zobacz wideo Monika Zamachowska rozpieszczała męża
Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte - skomentowała w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

Rozwód Justy i Zamachowskiego, który odbył się w 2012 roku, przeprowadzono bardzo szybko. Aktor wziął całą winę na siebie, zgodził się też na wysokie alimenty na dzieci, jednak w pewnym momencie nie był w stanie ich płacić.

Monika ZamachowskaKim był pierwszy mąż Moniki Zamachowskiej? W tle jest romantyczna historia

W 2018 roku sąd obniżył ich wysokość do 12 tysięcy złotych. Zawsze mógł wtedy liczyć na wsparcie Moniki Zamachowskiej, która pomagała mu wywiązać się ze zobowiązań.

Więcej o: