Zbigniew Zamachowski wyprowadza się od Moniki? Wynosił meble z jej domu

W ostatnich dniach media obiegła informacja o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Aktor został sfotografowany, kiedy wynosił meble z domu dziennikarki. Pomagał mu syn.

Monika Zamachowska na początku marca zdobyła się na kilka medialnych zwierzeń. Choć jej słowa były bardzo zdawkowe, wskazywały na to, że w życiu dziennikarki nastał trudny okres. W wypowiedziach nawiązywała do małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Sugerowała, że każda relacja może się kiedyś skończyć, a ona wraz z ukochanym są tego idealnym przykładem, ponieważ mają za sobą już trzy nieudane małżeństwa.

Wywiady Moniki zbiegły się w czasie z plotkami o rzekomej wyprowadzce aktora od żony. Paparazzi przyłapali Zbigniewa nieopodal domu prezenterki na Żoliborzu. Z pomocą syna wynosił meble z jej mieszkania.

Zbigniew Zamachowski wyprowadza się od żony?

Zbigniew Zamachowski został przyłapany przez fotoreporterów pod domem żony na Żoliborzu. Razem z synem wynosili ciężkie meble i obrazy, które pakowali do bagażnika samochodu, którym przyjechał młodszy z mężczyzn. To wzbudza tylko kolejne domysły. Końca ich związku nikt na razie nie potwierdził.

Zbigniew Zamachowski wyprowadza się od żonyZbigniew Zamachowski wyprowadza się od żony Plotek Exclusive

Zbigniew Zamachowski wyprowadza się od żonyZbigniew Zamachowski wyprowadza się od żony Plotek Exclusive

Przypomnijmy, że już w lutym na łamach prasy pojawiały się spekulacje na temat rozstania Zbigniewa i Moniki. Artysta już wtedy nie mieszkał z żoną, jednak tłumaczono to jego kwarantanną związaną z tym, że chorował na COVID-19. Dziennikarka w rozmowie z "Twoim Imperium" wypowiedziała dość niepokojące słowa.

I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się skończyć - mówiła.

Kiedy "Fakt" zapytał ją teraz o związek, Zamachowska ucięła:

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać.

Zbigniew Zamachowski wyprowadza się od żonyZbigniew Zamachowski wyprowadza się od żony Plotek Exclusive

Myślicie, że małżonkowie zdecydują się na wydanie oficjalnego oświadczenia dotyczącego ich aktualnej relacji?

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Monika Zamachowska poprawiała swoją urodę?
Więcej o:
Copyright © Agora SA