Co z małżeństwem Jennifer Lopez i Aleksa Rodrigueza? Zostali przyłapani przez paparazzi. To zdjęcie tłumaczy wszystko!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zostali przyłapani na wspólnym lunchu przez paparazzi. Wystarczyło zrobić jedno zdjęcie, aby rozwiać wątpliwości związane w ich relacją.

Od kilku tygodni z w mediach na całym świecie mówi się o problemach w małżeństwie Jennifer Lopez i Aleksa Rodrigueza. Para jest zaręczona od dwóch lat, jednak w tym czasie pojawiały się coraz kolejne kwestie, które sprawiały, że para przesuwała datę ślubu. Ostatnio pojawiły się również doniesienia, że znany baseballista miał mieć romans z Madison LeCroy - gwiazdą reality show "Southern Charm". Kobieta sama miała zwierzyć się z tej relacji swojemu koledze z planu. Czy Jennifer i Alex poradzili sobie z tymi problemami? Paparazzi uchwycił moment ich spotkania, który doskonale weryfikuje ich uczucie.

Zobacz wideo Tak wyglądało ich przyjęcie zaręczynowe

Co z małżeństwem Jennifer Lopez i Aleksa Rodrigueza? Zostali przyłapani przez paparazzi. To zdjęcie tłumaczy wszystko!

Po tym, jak w mediach ruszyła lawina oskarżeń w kierunku Rodrigueza, J.Lo wyjechała pracować nad nowym projektem. Dopiero po tygodniu baseballista dołączył do gwiazdy i ponoć mieli razem pracować nad swoim związkiem. Przez kilka dni nie było wiadomo, co u nich słychać, jednak czujni paparazzi zawsze znajdą sposób, aby przyłapać gwiazdę w najbardziej odpowiednim momencie.

Fotograf spotkał parę, kiedy spędzali wolny czas na wspólnym lunchu. Nie byli jednak sami, a w towarzystwie kilku innych osób. W końcu Jennifer i Alex zrobili coś, co definitywnie ucina plotki o końcu małżeństwa. Lopez i Rodriguez dali sobie romantycznego buziaka, a mężczyzna dodatkowo czule otulił żonę ramieniem. Jak widać, sprawy układają się całkiem dobrze!

Jennifer Lopez, Alex RodriguezJennifer Lopez, Alex Rodriguez Forum

Później przez chwilę patrzyli sobie głęboko w oczy. Myślicie, że para już sobie wszystko wyjaśniła?

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.