Powraca temat zdrad Alexa Rodrigueza. Tą trzecią ma być gwiazda reality show. Kobieta wydała oświadczenie

Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? Zagraniczne media znów rozpisują się na temat niewierności sportowca. Jego rzekoma kochanka przerwała milczenie i wydała oświadczenie. Wierzycie jej?

Alex Rodriguez nim zaczął spotykać się z Jennifer Lopez nie szczycił się dobrą reputacją. Sportowiec lubił pojawiać się na szalonych imprezach, stosował doping, a w 2013 roku sądził się z ligą bejsbolową. Lubił też otaczać się wianuszkiem kobiet. Spotykał się z Madonną, Cameron Diaz oraz Kate Hudson. Wielu uważało, że zaręczyny z piosenkarką, są dowodem na to, że Rodriguez wydoroślał i skończył z wizerunkiem amanta. Cóż, kolejne zarzuty o zdradę nie potwierdzają tej teorii. 

Zobacz wideo Jennifer Lopez zachwyca figurą. Pokazała się na plaży w bikini i lekkiej narzutce

Alex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez?

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez zaręczyli się w 2019 roku, a zagraniczne media podają, że zakochani planują ślub. Teraz jednak, przez moment spekulowano, że może zostać odwołany. Wszystko z powodu kolejnych plotek o zdradzie Rodrigueza. Kolejnych, bo w 2017 roku sportowiec podejrzewany było o romans z Lauren Hunter z modelką fitness, a dwa dni po zaręczynach z Lopez głośno było o jego rzekomej relacji z modelką "Playboya" Zoe Gregory.

Jennifer Lopez, Alex RodriguezAlex Rodriguez zdradził Jennifer Lopez? Gwiazda nie chce wierzyć plotkom

Teraz do mediów wyciekło kolejne nazwisko rzekomej kochanki Rodrigueza. Tą trzecią ma być Madison LeCroy - gwiazda reality show "Southern Charm". Kobieta sama miała zwierzyć się z romansu swojemu koledze z planu Craigowi Conoverowi. Teraz, kiedy wybuchł skandal, bo informacja przedostała się do mediów, LeCroy wydała oświadczenie. Przyznała, że zna Rodrigueza, rozmawiała z nim, ale między nimi nigdy do niczego nie doszło. 

Skontaktował się ze mną i tak, rozmawialiśmy, ale poza tym nie było nic… Nigdy go nie widziałem, nawet go nie dotykałam - powiedziała. 
 

Kobieta przyznała, że jej znajomość ze sportowcem rozpoczęła się rok temu. Zapewnia też, że nie chce rozbić związku Rodrigueza i Lopez. Wierzycie jej?

Więcej o: