Alex Rodriguez naprawdę zdradza Lopez? Była modelka "Playboya" udzieliła szokującego wywiadu. "Jennifer na to nie zasługuje"

Alex Rodriguez nie jest wierny Jennifer Lopez? Była modelka brytyjskiego "Playboya" twierdzi, że sportowiec pisał do niej wulgarne SMS-y i składał propozycje seksu w trójkącie.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wyglądają na bardzo szczęśliwą parę. Po dwóch latach związku sportowiec oświadczył się wokalistce, wkładając na jej palec pierścionek z gigantycznym brylantem za 4,5 miliona dolarów, a gratulacje złożył im sam Barack Obama. Brzmi jak bajka, ale kolejna osoba próbuje udowodnić, że to tylko pozory. Już dwa dni po zaręczynach znajomy Rodrigueza twierdził, że ten sypiał z jego byłą żoną. Teraz głos zabrała była modelka brytyjskiego Playboya, Zoe Gregory.

ZOBACZ TEŻ: Alex Rodriguez podobno zdradził Jennifer Lopez. Media donoszą, jak gwiazda zareagowała na plotki

Zoe GregoryZoe Gregory Facebook

Alex Rodriguez zdradza Jennifer Lopez?

Zoe Gregory w rozmowie z "The Sun" twierdzi, że Rodriguez miał zasypywać ją wulgarnymi sms-ami, proponując m.in. seks w trójkącie oraz wysyłając zdjęcia swojego przyrodzenia. Wszystko to działo się pod koniec 2018 roku, gdy sportowiec był już w poważnym związku z Jennifer Lopez. 

J.Lo. jest niesamowita i nie zasługuje na to. Będąc już zdecydowanym na ślub z nią, (Rodriguez - przyp. red.) prosił mnie o spotkania i proponował seks z innymi kobietami. 

Jennifer Lopez podobno nie daje wiary tym doniesieniom i bezgranicznie ufa narzeczonemu. O plotkach, że Alex ją zdradza słyszała już dawno, ale nigdy się nimi nie przejmowała. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (7)
Alex Rodriguez naprawdę zdradza Lopez? Była modelka "Playboya" udzieliła szokującego wywiadu. "Jennifer na to nie zasługuje"
Zaloguj się
 • Gość: Aśka

  Oceniono 4 razy 4

  To może być prawda że ja zdradza faceci to świnie. W żadnym wypadku nie chodzi tu o wygląd.

 • Gość: Dora

  Oceniono 3 razy 3

  Też ufałam... Bym rękę dała, obiecywał i mówił, że tamte kłamać. I bym ręki nie miała.

 • Gość: Ryszard

  Oceniono 3 razy -1

  Ona może się konserwowac , ćwiczyć itd kasę ma .Zawsze znajdą się młodsze.

 • Gość: Julcia

  Oceniono 12 razy -2

  On jest młody a Lopez stara i taka prawda. Zdradzał żonę to i będzie zdradzał ja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX