Córka Izabelli Scorupco jest już dorosłą kobietą. Julia Scorupco urodę odziedziczyła po mamie. Podobne?

Julia Scorupco ma już 24 lata i wyrosła na piękną kobietę. Na profilu sławnej mamy nie brak zdjęć z ukochaną córką.

Izabella Scorupco w 1996 roku wyszła za mąż za hokeistę, Mariusza Czerkawskiego. Rok później urodziła się ich córka, Julia. Kiedy aktorka rozstała się z ukochanym, wyprowadziła się do Los Angeles, a razem z nią mała pociecha. Tam mama z córką zbudowały silną więź i stały się prawdziwymi przyjaciółkami. Dzisiaj Julia jest już dorosłą kobietą. Zdecydowanie delikatną urodę odziedziczyła po Izabelli. Są do siebie podobne?

Zobacz wideo Izabella pięknie wyglądała na swoim ślubie

Córka Izabelli Scorupco jest już dorosłą kobietą. Julia Scorupco urodę odziedziczyła po mamie. Podobne?

Julia jest dosyć aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i to właśnie z jej Instagrama możemy dowiedzieć się, czym się aktualnie zajmuje. Dziewczyna studiowała kierunek "Media" na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco. Kocha sport i wszelkie aktywności, a w liceum grała w profesjonalnej drużynie koszykówki.

 

Córka Izabelli od kilku lat jest również w poważnym związku. Na Instagramie Julii nie brakuje wspólnych i bardzo romantycznych fotografii z ukochanym. Mimo młodego wieku udało im się zbudować piękną relację.

 
 

Julia oraz jej mama często publikują wspólne zdjęcia. Widać, że są ze sobą bardzo blisko i kochają spędzać czas w swoim towarzystwie.

Najlepsza przyjaciółka do końca życia - podpisała jedną z fotek.
 

Julia Scorupco ma także przyrodniego brata, Jacoba Reymonda, który jest synem Jeffreya Reymonda, drugiego męża aktorki. W 2019 roku Izabella Scorupco stanęła trzeci raz na ślubnym kobiercu i poślubiła Karla Rosengrena. Przyjęcie odbyło się w Hollywood, a aktorka wygadała prześlicznie.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!