Sąd obniżył alimenty Zamachowskiemu. Monika w końcu odetchnęła z ulgą i już wybrała się na wakacje

Zbigniew Zamachowski w końcu będzie płacił niższe alimenty na dzieci z poprzedniego małżeństwa. Decyzja ta z pewnością ucieszyła Monikę Zamachowską, która zaraz po wyroku sądu postanowiła wybrać się na urlop.

Zbigniew Zamachowski wywalczył w sądzie obniżenie alimentów, które musi płacić na czwórkę swoich dzieci z poprzedniego małżeństwa. Aktor po wielomiesięcznej walce w końcu dogadał się w tej kwestii z byłą żoną, Aleksandrą Justą. Od teraz Zbigniew jest zobowiązany do płacenia 12 tys. zł miesięcznie. Dodatkowo jego alimentacyjne zaległości zostały zredukowane do 60 tys. zł. Decyzja sądu z pewnością bardzo ucieszyła również i obecną żonę aktora, czyli Monikę Zamachowską. Kobieta bowiem wielokrotnie skarżyła się w mediach, iż wraz z mężem mają spore powody do zmartwień ze względu na słabą sytuację finansową. Teraz okazuje się, że Monika chyba wreszcie odetchnęła z ulgą, gdyż postanowiła wybrać się na urlop. 

Zobacz wideo

Monika Zamachowska w górach

Monika pojechała do położonej w wysokich Pirenejach Andory. Relacją z wyjazdu dziennikarka chętnie dzieli się teraz ze swoimi obserwatorami na Instagramie. 

Spokojny wieczór po całym dniu narciarskich szaleństw. Zajęłam trzecie miejsce w slalomie dzisiaj i nawet przywiozę do kraju medal. Jak mówi klasyk: małe a cieszy - napisała pod jednym ze zdjęć. 

Wydaje się więc, że sytuacja finansowa Moniki w końcu poprawiła się na tyle, by ta mogła wybrać się na krótki urlop. Co ciekawe, na zdjęciach nie możemy jednak dostrzec Zbigniewa Zamachowskiego. 

Zobaczcie koniecznie galerię, gdzie znajdziecie więcej fotografii Moniki z jej pobytu w największem ośrodka narciarskiego w Pirenejach. 

DH

Więcej o:
Komentarze (44)
Sąd obniżył alimenty Zamachowskiemu. Monika w końcu odetchnęła z ulgą i już wybrała się na wakacje
Zaloguj się
 • lisc12

  Oceniono 26 razy 22

  jego dzieci maja po kolei 16, 18, 21 i 24 lata te dwa ostatnie dorosle konie to chyba powinny juz zaczac myslec o usamodzielnieniu?

 • Gość: kk

  Oceniono 23 razy 17

  Oczywiście jakby był milionerem, to dlaczego dzieciom miałaby płacić mniej, problem w tym, że alimenty naliczano w okresie krótkotrwałej prosperity, kiedy nałożyło się sporo produkcji, a od lat jest słabo.
  Płacił po 4,5 tysiąca złotych na dzieci niepełnoletnie i po 3,5 tysiąca na pełnoletnie, jak jedno z nich skończyło 18 lat i zaczął przelewać na nie o tys. zł. mniej, to Justa nasłała na niego komornika, który zajął mu pensję.

  Zawsze uważam, że facet, czy kobieta - co zdarza się rzadko, ale też ma miejsce - mają psi obowiązek płacić na swoje dzieci, ale tak jak nie znoszę braku odpowiedzialności, tak nie znoszę cwaniactwa i dojenia. Zamachowski to poczciwy człowiek, bardzo z dziećmi związany i całe życie zapierdzielał na niepracującą żonę i czwórkę dzieci, które żyły dzięki jego kasie bardzo komfortowo.

  To nie jest utrzymywanie dzieci, tylko robienie za dojną krowę.

 • dorrie

  Oceniono 26 razy 16

  Do kiedy będzie płacił na dzieci 26- letnie? Na trójkę pełnoletnich i jedno prawie pełnoletnie? Do ukończenia czterdziestego roku życia przez "dzieci"

 • Gość: Laki

  Oceniono 15 razy 11

  Bez jaj, to juz na wakacje jezdzic nie mozna?!

 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 8 razy 8

  Ta saga o Zamachowskich to tak jak Kevin na święta ciągle to samo.NUDA>>>>

 • Gość: Danka

  Oceniono 7 razy 7

  No i może teraz da się biedakowi pospać 😂

 • wesslingharald

  Oceniono 15 razy 5

  Jakie przesłanie? Jaka myśl? Że niby Monika kosztem tych biednych dzieci ...? :/ Żałosne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX