Agnieszka Woźniak-Starak duma nad książkami. "Czy te o mężczyznach muszą być takie grube?"

Agnieszka Woźniak-Starak, czytając książki, zauważyła jeden szczegół. Wy też zwracaliście na to uwagę?

Agnieszka Woźniak-Starak często dzieli się swoimi przemyśleniami z internautami. Ostatnio zabrała się za czytanie, jednak zastanawiała ją jedną rzecz. Książki opisujące życie mężczyzn zazwyczaj są grubsze niż te o kobietach. Wy także to zauważyliście?

DodaDoda w roli "strażniczki moralności". Gwiazda mówi o seksie: Do mojej córki, nigdy mieć nie będę

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak we łzach. Tak zareagowała na historię uratowanej krowy

Agnieszka Woźniak-Starak duma nad książkami

W czwartkowy wieczór Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała set InstaStories na swoim profilu. Na ujęciu widzieliśmy trzy książki: autobiografię Baracka Obamy, "Wygnaniec. 21 scen z życia Zygmunta Baumana" i biografia Kamali Harris. Dwie pierwsze pozycje znacznie różnią się od tej ostatniej. Są dwa razy grubsze, co nie umknęło Agnieszce Woźniak-Starak.

Czy książki o mężczyznach muszą być takie grube? - napisała.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak - Instagram

A wy co o tym myślicie? My musimy przyznać, że niewiele osób zauważa takie szczegóły, ale gdy zostaną one pokazane na zdjęciu, zdecydowanie przekonują. Może już niedługo to się zmieni i na półkach zdecydowanie więcej będzie pozycji o kobietach? :) W końcu kobiety tak samo, jak mężczyźni mogą szczycić się wieloma osiągnięciami.

Małgorzata Kożuchowska wybrała się do salonu kosmetycznego i pokazała efektyMałgorzata Kożuchowska pozbyła się zmarszczek i to bez liftingu

Agnieszka Woźniak-Starak: życie prywatne

Agnieszka Woźniak-Starak w 2008 roku wyszła za Adama Badziaka. Dziennikarka przejęła wtedy nazwisko męża, ale w 2013 roku para rozstała się, a w 2015 otrzymała rozwód. Krótko później Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła spotykać się z milionerem Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ten w 2015 roku, podczas "Balu Nocy Letniej" Fundacji TVN, oświadczył się jej na oczach kamer. Para wzięła ślub rok później w Wenecji, zaś Agnieszka ponownie zmieniła nazwisko na mężowskie. Miesiąc przed trzecią rocznicą ślubu pary, w sierpniu 2019 roku Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na motorówce na jeziorze Kisajno przy Giżycku.

Więcej o: