Ryszard Rembiszewski tuż po ślubie zamieszkał w Hiszpanii. Nawet nie myśli o powrocie. "Zapuściłem włosy, inaczej się odżywiam"

Niespełna dwa lata temu Ryszard Rembiszewski ożenił się ze swoją menadżerką, Elżbietą Martinez. "Pan Lotto" spakował walizki i przeniósł się z ukochaną do Hiszpanii. Nie mają zamiaru wracać do Polski.

Ryszard Rembiszewski wiedzie dziś życie szczęśliwego i spełnionego seniora. W maju 2019 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego na Pradze Północ ożenił się Elżbietą Martinez. Pierwsze miesiące małżeństwa para spędziła w Polsce, jednak z czasem postanowiła na stałe wylecieć do słonecznej Hiszpanii. Jak im się układa na wybrzeżu Costa Blanca? "Pan Lotto" nie mógł lepiej trafić!

Zobacz wideo Celebrycka impreza, a wśród tłumu gwiazd "Pan Lotto". Ryszard Rembiszewski: Sam wygrałem w Dużym Lotku tylko...

Ryszard Rembiszewski wziął ślub i odnalazł pełnię szczęścia w Hiszpanii

Ryszard Rembiszewski postanowił nieco przypomnieć o sobie, godząc się na krótką rozmowę z "Twoim Imperium". Podczas wywiadu wyznał, że nieco zmienił swój wizerunek oraz styl życia, na co wpływ miało jego aktualne miejsce zamieszkania.

Zapuściłem włosy, inaczej się odżywiam i funkcjonuję, bo mieszkam teraz na wybrzeżu Costa Blanca - chwali się w rozmowie z magazynem.

Mężczyzna jest zachwycony ludźmi, których spotyka na ulicy. Mimo pandemii, Hiszpanie są bardzo pozytywnie nastawieni do życia i tryskają energią.

Do wszystkiego podchodzą beztrosko i bez nerwów, pomimo masek na twarzach uśmiechają się i pozdrawiają. Tutaj nikt tak nie pędzi jak w Polsce.

Na pytanie, czy ma zamiar wrócić jeszcze kiedyś do Polski, odpowiedział krótko:

Jeśli otrzymam ciekawą propozycję, to przylecę, zrobię swoje i wrócę do Hiszpanii.

Warto dodać, że żona Rembiszewskiego mieszkała w Hiszpanii przez długi czas, zanim jeszcze poznała ukochanego (wychodziła za mąż trzy razy). Elżbieta Martinez to kobieta sukcesu, która na co dzień zajmuje się zawodowymi sprawami Ryszarda.

Taka miłość zdarza się raz. Żałuję, że tak późno połączył nas los. Ale trzeba się cieszyć, że jednak dał nam szansę być razem. Już myślałem, że będę sam. Ela nadała nadała mojemu życiu sens - mówił w 2019 roku 72-letni Rembiszewski w rozmowie z "Na żywo".

Małżeństwo chętnie jednak odwiedza Polskę, w końcu ma tutaj bliskich i znajomych. Niewiele osób wie, że świadkami na ich ślubie byli Robert Janowski oraz jego żona, Monika.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.