72-letni Ryszard Rembiszewski jest już po ślubie. Prezenter i jego ukochana, czyli Elżbieta Martinez, pobrali się podczas skromnej uroczystości w gronie najbliższych przyjaciół. Na uroczystości zorganizowane na warszawskiej Pradze gościł między innymi Robert Janowski.
Elżbieta i Ryszard parą są od dwóch lat, a o ich ślubnych planach spekulowało się od dłuższego czasu. W końcu udało się im się zawrzeć związek małżeński. Ceremonia odbyła się kilka dni temu.
Czuję się szczęśliwą mężatką. Przez te dwa lata poznałam Ryszarda na wylot. Jest wspaniałym, dobrym człowiekiem, któremu ufam i nie boję się iść z nim przez resztę życia - powiedziała magazynowi "Na żywo" żona Ryszarda Rembiszewskiego.
Tego dnia nowożeńcy prezentowali się pięknie. Pani Elżbieta była ubrana w pudrową suknię do samej ziemi, a "Pan Lotto"? Prezentował się równie elegancko. Szykowny, klasyczny garnitur sprawdził się idealnie.
Po ceremonii zaślubin młoda para oraz goście wybrali się na wspólny obiad. Wszystkim dopisywały humory, a małżonkowie nie mogli oderwać od siebie wzroku.
W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tej uroczystości.
DH
Nie tylko Baron zmienia się w związku z rozwodem. Kubicka właśnie się tym pochwaliła
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
Była partnerka Fajbusiewicza zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziennikarz ujawnia swoją teorię
Iza Miko przerażona zmianami w Los Angeles. "Syf, brud"
"The Voice Kids". Łzy i wzruszenie w pierwszym odcinku. Blanka nie wytrzyma
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Olejnik i Kryńska zachwyciły stylistkę na gali rozdania nagród Waltera. Drzyzga zaliczyła wpadkę. "Odważnie, ale może niepoważnie"
Dorota Szelągowska zamknęła swój biznes. Wiemy, dlaczego
Roznerski uciekł do lasu i urządził się na 82 m2. W domu wykorzystał niebanalne rozwiązania