Tom Ellis z serialu "Lucyfer" wielokrotnie zdradzał żonę. Niebawem ponownie weźmie ślub

Tom Ellis z serialu "Lucyfer" przez lata zdradzał żonę. Teraz szykuje się do drugiego ślubu ze swoją nową partnerką.

Tom Ellis ostatnio najbardziej znany jest z głównej roli w serialu "Lucyfer" (Netflix). Jednak tak jak w serialu i w życiu raczej nie jest "tym dobrym". Na jaw wychodzą nieprzyjemne szczegóły z jego poprzedniego małżeństwa.

Tom Ellis gra obecnie zabójczo przystojnego diabła w serialu "Lucyfer". Jak się jednak okazuje, nie tylko w serialu jest "tym złym". Ellis przygotowuje się obecnie do ślubu ze swoją kolejną partnerką, którą poznał po tym, jak rozstał się ze swoją żoną Tamzin Outhwaite (znaną ze serialu "EastEnders"). Outhwaite wciąż nie może sobie poradzić z rozwodem, czemu dała niedawno wyraz na Instagramie.

Tom Ellis zdradzał żonę Tamzin Outhwaite

Tom Ellis i Tamzin Outhwaite byli małżeństwem przez 8 lat. Rozwód z winy Toma Ellisa nastąpił po tym, jak Tamzin Outhwaite dowiedziała się, że przez cały okres małżeństwa mąż zdradzał ją wielokrotnie z różnymi kobietami. Para wspólnie wychowuje dwie córki.

Początkowo Tamzin Outhwaite nie zdradzała szczegółów i przyczyn rozwodu - właśnie ze względu na dzieci. Kilka razy jednak zdarzyło się jej powiedzieć, że w grę wchodziły zdrady przez właściwie cały okres małżeństwa z Tomem. Rozwód wzięli w 2014 roku.

Zarówno Tom Ellis jak i Tamzin Outhwaite są obecnie w nowych związkach. Jednak zdaje się, że tylko Ellis uporał się ze swoją przeszłością - Tamzin co jakiś czas w mediach społecznościowych daje znać, że wciąż pracuje nad odcięciem się od złych emocji i dowartościowaniem siebie.

Tom Ellis szykuje się do ślubu z Meaghan Oppenheimer

Tom Ellis niebawem ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Tym razem jego wybranką jest Meaghan Oppenheimer - amerykańska scenarzystka. Para poddała się już nowej świeckiej tradycji "wedding shower" (jak baby shower, tylko przed ślubem), na co była żona Ellisa zareagowała wymownym wpisem na Instagramie:

Jeśli byłeś brutalnie zraniony, ale wciąż masz odwagę być delikatnym dla innych stworzeń, jesteś siłaczem z sercem anioła - napisała Tamzin Outhwaite.

Tom Ellis w serialu "Lucyfer"

Tom Ellis gra obecnie główną - tytułową - rolę w serialu "Lucyfer". Możecie go zobaczyć na Netfliksie. Potwierdzono już piąty sezon serialu.

Więcej o:
Komentarze (15)
Tom Ellis z serialu "Lucyfer" wielokrotnie zdradzał żonę. Niebawem ponownie weźmie ślub
Zaloguj się
 • Gość: li

  Oceniono 4 razy -2

  Tamzin była 10 lat od niego starsza ,ktoś myślał ze to się uda ? nie podoba mi się ta nowa ale jego wybór

 • shtalman

  Oceniono 4 razy -2

  Jeśli ona używa bon moty Keanu Reevesa to znaczy że ta Outhwaite nie ma dużo w głowie

 • Gość: K

  Oceniono 4 razy -2

  Jeszcze nie potwierdzono piątek sezonu. Radzę zrobić lepsze rozeznanie, niż pisać takie brednie

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 23 razy -11

  No i co z tego??? Nikogo nie molestuje, nie bije, nie gwałci itd. a to, że jest typowym samcem alfa ?? To trzeba z tego robić niusa??

  Fajny gość, niech mu się wiedzie i czekam by wznowiono serial Rush w którym też grał główną rolę i nie wiem czy nie lepszą niż w Lucyferze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX