Weronika Marczuk pokazała niepublikowane zdjęcia z czasów ciąży. Jest też fotka z testem. "Pierwsze dwie kreski"

Weronika Marczuk marzyła, by zostać mamą. Minął rok, od kiedy na świecie pojawiła się jej córka Ania. Z tej okazji gwiazda opublikowała serię zdjęć z czasów ciąży. Wyglądała świetnie!

Największym marzeniem Weroniki Marczuk było zostanie mamą. Minął rok, od kiedy na świat przyszła jej długo wyczekiwana córka Ania. Dziewczynka zawładnęła całym życiem gwiazdy. Nic dziwnego, że dziewczynka jej jej oczkiem w głowie, bowiem droga do macierzyństwa nie była usłana różami. Marczuk zdradziła, że dwukrotnie poroniła. Był nawet czas, że traciła już nadzieję, że uda jej się urodzić dziecko. Wtedy rozważała adopcję. 

ZOBACZ TEŻ: Weronika Marczuk wyznała, że rozważała adopcję. "Postanowiliśmy, że próbujemy do końca". Wspomniała też córkę Pazury

Na szczęście ta historia ma szczęśliwy finał. Po latach starań Weronika Marczuk w końcu została mamą. Niedawno z dumą chwaliła się świątecznymi fotografiami z córką. Widać, że obie mają się dobrze.

CZYTAJ TEŻ: Weronika Marczuk na świątecznych zdjęciach z córką. Ale Ania wyrosła! Celebrytka zdradziła swoje plany na Boże Narodzenie

Weronika Marczuk wspomina ciążę. Pokazała niepublikowane zdjęcia

Córka Weroniki Marczuk skończyła rok. Z tej okazji gwiazda pokazała niepublikowane zdjęcia z czasów ciąży - od pierwszych dwóch kresek na teście, do przyjazdu na izbę przyjęć. Szczęśliwa mama udostępniła również fotografię, która pokazuje mniej kolorowe chwile błogosławionego stanu. Gwiazda leży z kompresem na czole i odpoczywa. 

Weronika Marczuk pokazała także pierwsze zdjęcie Ani po narodzinach. 

Wszystkie zdjęcia możecie obejrzeć w naszej galerii. Urocze?

Weronika MarczukWeronika Marczuk instagram.com/weronika.olena

POLECAMY: Weronika Marczuk gościła z córeczką w "Dzień dobry TVN". Roczna Ania zaskoczyła mamę tuż przed wejściem na wizję. "Aż do niej niepodobne"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.