Weronika Marczuk na świątecznych zdjęciach z córką. Ale Ania wyrosła! Celebrytka zdradziła swoje plany na Boże Narodzenie

Weronika Marczuk wzięła udział w uroczej sesji z niespełna roczną córką Anią. Opowiedziała także o planach na Boże Narodzenie.

Weronika Marczuk niespełna rok temu zadebiutowała w roli mamy. Była prezenterka telewizyjna otwarcie opowiada o trudnej przeszłości i dwukrotnym poronieniu, dlatego dla wielu kobiet jest dużą inspiracją. Marczuk razem z córeczką Anią gościły niedawno w programie "Dzień dobry TVN", a na instagramowym profilu Weroniki pojawiły się urocze zdjęcia zza kulis.

Weronika MarczukWeronika Marczuk gościła z córeczką w "DDTVN". Roczna Ania zaskoczyła mamę tuż przed wejściem na wizję

Weronika Marczuk na zdjęciach z córką. Ania jest już dużą dziewczynką

U Weroniki Marczuk atmosfera świąt już zagościła na dobre. 49-latka i jej córka uczestniczyły niedawno w sesji zdjęciowej, podczas której Weronika opowiedziała, jak jej córka spędzi swoje pierwsze w życiu święta. Okazuje się, że rodzina Marczuk zostaje na Boże Narodzenie w Polsce:

Zostajemy na święta w Polsce, gdzie mamy całą polską rodzinę i przyjaciół, ale liczymy na to, że uda nam się wyjechać również na święta na Ukrainę. Polskie święta maja swoją magię - jest choinka, dekoracje świąteczne, Mikołaj i góra prezentów. Na Ukrainie święta rozpoczynają się 6 stycznia i trwają niemal cały styczeń.

Weronika Marczuk z córką AniąWeronika Marczuk z córką Anią AKPA

Zobacz też: Weronika Marczuk rozczula się nad córką: Najbardziej wzruszające chwile. Ania zasnęła na mamie

Marczuk zdradziła także, że w bożonarodzeniowym menu nie zabraknie tradycyjnych potraw kuchni ukraińskiej i polskiej:

Na świątecznym stole nie zabraknie tradycyjnych potraw polskich i ukraińskich, wśród których królują ryby, potrawy z grzybów i kutia.
Zobacz wideo Natalia Szroeder i Quebo udekorowali dom na święta

Na fotografiach dziewczynka pozuje razem z mamą i zabawkami. Trzeba przyznać, że Ania rośnie jak na drożdżach i jest bardzo podobna do Weroniki.

Weronika MarczukWeronika Marczuk świętuje ósmy miesiąc córeczki. "Czuję wdzięczność"

Zobaczcie urocze fotografie. Też Was rozczuliły?

Więcej o: