Domowy sylwester Julii Wieniawy. Był szampan, papieros i pozowanie w ramionach Nikodema Rozbickiego: My love

Julia Wieniawa ostatnią noc w roku spędziła z przyjaciółmi i swoim ukochanym, Nikodemem Rozbickim. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z imprezy. Nie zabrakło romantycznych fotografii z chłopakiem.

Za nami sylwester 2020. Nowy Rok przywitaliśmy inaczej niż zwykle, a wszystko przez pandemię koronawirusa. Obostrzenia sprawiły, że imprezy na świeżym powietrzu nie odbyły się, a stacje telewizyjne musiały zorganizować sylwestrowe show z publicznością graną przez statystów. Jacek Kurski już zdążył pochwalić się zwycięstwem TVP z Polsatem w wyścigu o oglądalność. Główną gwiazdą muzycznego wieczoru zorganizowanego przez TVP był oczywiście Zenon Martyniuk, a blasku koncertowi Polsatu miał dodać Andrea Bocelli. Niestety, okazało się, że w duecie z Małgorzatą Walewską wystąpił jego "sobowtór".

Andrea Bocelli, CzadomanMiał wystąpić Andrea Bocelli, a zamiast niego zaśpiewał wokalista przebrany za mistrza. "Porażka 2020 zaliczona"

Julia Wieniawa spędziła sylwestra z Nikodemem Rozbickim. Wszystko pokazała na Instagramie

Wiele gwiazd spędziło sylwestra w gronie najbliższych. Mimo obostrzeń niektórzy celebryci potrafili sobie zorganizować naprawdę udaną imprezę. Sylwestrowy wieczór na Instagramie zrelacjonowała Julia Wieniawa. 22-latka ostatnią noc w roku spędziła w towarzystwie przyjaciół i swojego nowego ukochanego, Nikodema Rozbickiego (zgodnie z obostrzeniami, wedle których w spotkaniach może uczestniczyć do pięciu osób).  

Zobacz wideo Julia Wieniawa świętuje remont kuchni

Na InstaStories Wieniawy pojawiły się fotografie z imprezy, na których pozuje z przyjaciółkami, a także zdjęcie, na którym w ramionach Nikodema pali papierosa. Jedno ze zdjęć z chłopakiem podpisała krótko - "my love".

Screen z InstaStory Julii WieniawyScreen z InstaStory Julii Wieniawy Instagram/juliawieniawa

Nikodem Rozbicki i Julia WieniawaNikodem Rozbicki i Julia Wieniawa Instagram/juliawieniawa

Julia w sylwestra zadała szyku elegancką czarną sukienką z głębokim dekoltem i bufiastymi rękawami. Nie zabrakło oczywiście sylwestrowego makijażu oraz falowanych włosów.

 

Nikodem Rozbicki, Julia WieniawaJulia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ubierają pierwszą wspólną choinkę.

Zobaczcie, jak Julia Wieniawa spędziła sylwestra z przyjaciółmi i ukochanym. Widać, że dobrze się bawiła?

Więcej o: