Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przygotowują się do świąt. Ubrali wspólnie choinkę. Zrelacjonowali to na Instagramie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki niedawno wrócili z wakacji na Zanzibarze. Teraz razem dekorują świąteczne drzewko.

Julia Wieniawa nie może narzekać na nudę - niedawno zakończył się "Taniec z gwiazdami" z jej udziałem, do tego pracuje nad wykończeniem mieszkania i spędza czas na egzotycznych wyjazdach. Wieniawa i jej chłopak, Nikodem Rozbicki, wrócili niedawno z wakacji na Zanzibarze w Tanzanii, skąd regularnie publikowali nagrania i zdjęcia. Teraz para zdecydowała się na wspólne przygotowania do świąt Bożego Narodzenia

Zobacz wideo

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ubierają choinkę

Młoda aktorka spędziła dziś dzień na planie "Dzień Dobry TVN", gdzie rozmawiała o fundacji Mam Marzenie, następnie zaś pojechała wybierać choinkę z Nikodemem. Na jej InstaStories możemy przyjrzeć się całemu procesowi ubierania drzewka - od kupna i wieszania światełek po dodawanie końcowych bombek. Pierwsze story Wieniawa podpisała:

Mamy choinkę! - poinformowała gwiazda.

Reszta relacji to przyspieszone nagrania z ubierania choinki. Para zdecydowała się na drzewko z czerwono-złotymi bombkami. Jego zdjęcia można zobaczyć w naszej galerii.

Przypominamy, że Julia Wieniawa była singielką ponad rok. W sierpniu 2019 rozstała się z Baronem z powodu rzekomych różnic w planach na dalsze życie. Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, które donosiły, że młoda celebrytka spotyka się ze starszym o sześć lat kolegą branży, Nikodemem Rozbickim. W listopadzie, podczas wyjazdu w góry, aktor potwierdził, że tworzą z Julią parę. Od tego momentu nie ukrywają się ze swoją miłością, a na Instagramie pokazują, jak spędzają razem czas. Widać, że świetnie się razem bawią.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.