"BrzydUla". Serialowa Bożenka skradła serca widzów. Jaka prywatnie jest Paulina Kondrak? Na Instagram wrzuciła zdjęcie w bikini! Wow

Druga transza "BrzydUli" odniosła sukces. Widzowie z chęcią oglądają nowe przygody Uli Cieplak, ale jeszcze bardziej zainteresowani są nowymi bohaterami serialu. Czym przed pojawieniem się w produkcji TVN-u zajmowała się serialowa Bożenka? Instagram Pauliny Kondrak wszystko zdradza.

"BrzydUla" powróciła po dziesięciu latach przerwy. Fani od dłuższego czasu pisali nieustannie w sieci, że nie mogą się doczekać, by móc śledzić nowe przygody dorosłej Uli Cieplak (Julia Kamińska). TVN wysłuchał próśb i w październiku druga transza produkcji zadebiutowała na antenie TVN 7. Oprócz pierwotnych bohaterów pojawiły się nowe twarze - m.in. Nadia Marczyk (Magdalena Koleśnik), do której widzowie nie pałają sympatią oraz Bożenka Szymczyk (Paulina Kondrak), którą wręcz kochają. Przejrzeliśmy instagramowy profil drugiej z pań. Jaka jest prywatnie?

Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu „BrzydUla”. Czy faworyzuje niektórych aktorów?

"BrzydUla". Co dzieje się w życiu prywatnym serialowej Bożenki?

Kreacja aktorska Bożenki była strzałem w dziesiątkę. Polacy pokochali kuzynkę Maćka (Krzysztof Czeczot) od pierwszych chwil. Nieco roztargniona i nieobyta z wielkim światem dziewczyna została zatrudniona w modowej firmie, choć sama nie ma o niej bladego pojęcia. Bożenka została przez produkcję przedstawiona jako nowa brzydula, choć w rzeczywistości aktorka jest piękną kobietą. Paulina Kondrak to 26-letnia absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, która na Instagramie lubi chwalić się prywatnymi treściami. Często pozuje na przykład z rodziną i znajomymi.

 

Aktorka jest też właścicielką bardzo smukłej sylwetki, którą pochwaliła się w zeszłym roku podczas wakacji w Barcelonie. Aż zatęskniliśmy za upalnym słonkiem.

 

Kondrak do tej pory nie była zbytnio znana, choć w ostatnim czasie grywała córkę Spytka, Jagnę, w "Koronie królów". Mimo powiązań z Telewizją Publiczną, 26-latka nie boi się wyrażać swoich poglądów politycznych - 30 października wzięła udział w Strajku Kobiet.

 

Myślicie, że udział w "BrzydUli" na dobre otworzył jej drzwi do wielkiej kariery w show-biznesie? Tego jej życzymy!

Więcej o: