Serialowa Nadia w "BrzudUli" miesza w życiu głównych bohaterów, prywatnie uwielbia szokować i eksponować ciało na Instagramie

Magdalena Koleśnik już niebawem może stać się jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Niedawno dołączyła do obsady "BrzydUli", który po dziesięciu latach wrócił na antenę TVN. Czym prywatnie zajmuje się serialowa Nadia?
Magdalena Koleśnik Magdalena Koleśnik instagram.com@magdalenakoleśnik, fot. Maga Hueckel

Magdalena Koleśnik studiowała w Białymstoku, Warszawie i Krakowie

Magdalena Koleśnik urodziła się 27 lutego 1990 roku w Białymstoku. Z wykształcenia jest aktorką. Studiowała na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w swoim rodzinnym mieście, Akademii Teatralnej w Warszawie i na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie.

Magdalena Koleśnik i Marcel Sabat 'Kamienie na szaniec' Magdalena Koleśnik i Marcel Sabat 'Kamienie na szaniec' Daniel Wysocki/ONS / Daniel Wysocki/ONS

Magdalena Koleśnik w telewizyjnych i kinowych hitach

Koleśnik pojawiła się pierwszy raz na dużym ekranie w 2014 roku za sprawą roli w filmie "Miasto 44". W ciągu kilku miesięcy zagrała też w serialu "Komisarz Alex" i produkcji "Kamienie na szaniec".

Magdalena Koleśnik w 'Sile przyzwyczajenia' w teatrze Ateneum Magdalena Koleśnik w 'Sile przyzwyczajenia' w teatrze Ateneum skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

Magdalena Koleśnik na deskach teatrów

Swój debiut sceniczny zaliczyła na deskach Teatru Ateneum w przedstawieniu "Siła przyzwyczajenia". Występowała także m. in. w Teatrze Powszechnym, Ochota, Żydowskim oraz Teatrze Bagatela w Krakowie.

Magdalena Koleśnik na Instagramie Magdalena Koleśnik na Instagramie instagram.com@magdalenakolesnik

Magdalena Koleśnik szokuje na Instagramie

Aktorka odważnie manifestuje swoje poglądy na koncie na Instagramie. Wspiera walkę o prawa kobiet i trzeba przyznać, że robi to dosyć oryginalnie.

Magdalena Koleśnik i Ewa Chodakowska Magdalena Koleśnik i Ewa Chodakowska instagram.com@magdalenakolesnik

Magdalena Koleśnik uwielbia sport

Koleśnik często pokazuje na swoim koncie w mediach społecznościowych zdjęcia i wideo z siłowni i basenu. Widać, że dba o to, by jej ciało dobrze prezentowało się na ekranie i szczerze czerpie z tego przyjemność. Najwyraźniej jest też fanką Ewy Chodakowskiej, bowiem wstawiła post z jednego ze spotkań z fitnesiarą.

Magdalena Koleśnik w 'BrzydUli' Magdalena Koleśnik w 'BrzydUli' instagram.com@brzydula.tvn

Magdalena Koleśnik w "BrzydUli"

W "BrzydUli" Magda gra seksowną intrygantkę i asystentkę prezesa firmy  "Fado&Dobrzeński". W serialu wciela się w rolę Nadii, która jest podejrzewana o romans z Markiem, mężem głównej bohaterki, Uli.

Więcej o: