Agnieszka Włodarczyk wyszła za mąż? Oznaczyła ślubną agencję i pozowała w białej sukni. Mamy jej komentarz [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agnieszka Włodarczyk opublikowała nowe zdjęcie z ukochanym. Jest ładne, ale fani skupili się na czymś zupełnie innym. Aktorka oznaczyła w poście profil balijskiej agencji ślubnej. Wyszła za mąż?

Kilka tygodni temu Agnieszka Włodarczyk postanowiła otworzyć się przed fanami i zdradziła im, z kim się spotyka. Okazało się, że nowym wybrankiem serca aktorki jest sportowiec, Robert Karaś. Para wyleciała na pierwsze wspólne wakacje i niemal bez przerwy raczy fanów pięknymi fotografiami z Lombok. Ostatnio przemieścili się na inną indonezyjską wyspę, Gili Air, i... wzięli ślub?

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub na wakacjach?

Agnieszka Włodarczyk opublikowała w poniedziałek nowe zdjęcie z ukochanym. Para pluska się w Morzu Balijskim i trzymając się za ręce, pozuje do obiektywu drona. Fotografii towarzyszy opis: 

Miłego dnia #taktomy #giliair @wedonbali.
 

Aktorka oznaczyła bowiem jedną z balijskich agencji organizujących śluby. Internauci natychmiast zaczęli zastanawiać się, czy Włodarczyk nie wyszła czasem za Karasia. W komentarzach posypały się komentarze, a ona na żaden z nich nie odpowiedziała.

Wed on Bali? Gratulować?
Gratulacje!
Jeśli tak, to serdeczne gratulacje.

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk zrobiła sobie selfie z partnerem. Fani od razu zwrócili uwagę na podobieństwo

Dzień wcześniej Agnieszka wrzuciła na instagramową tablicę zdjęcie, do którego zapozowała w białej sukni na jedno ramię. Miała pięknie ułożone włosy, które z prawej strony były upięte spinką. Jeszcze wtedy nikt nie podejrzewał, że aktorka być może zaplanowała zmienić swój stan cywilny na wakacjach.

Serwis Plejada skontaktował się z przyjaciółką Włodarczyk, która zdementowała plotki.

Agnieszka nie wzięła ślubu.

My postanowiliśmy pójść o krok dalej i zwróciliśmy się do samej zainteresowanej. Oto, jaką odpowiedź otrzymaliśmy:

Witam. Nie mam zamiaru nikomu tłumaczyć się z mojego życia. Jeśli będę miała potrzebę ogłoszenia czegokolwiek, to to zrobię.

Cóż, na zapas złożymy gratulacje!

Więcej o: