Agnieszka Włodarczyk rozpływa się nad komplementem od ukochanego. "Kotku, jesteś ładniejsza bez makijażu"

Agnieszka Włodarczyk zapozowała w pełnym makijażu i eleganckiej fryzurze. Jednak jej ukochany woli ją w innym wydaniu, o czym zakomunikował w przemiły sposób.

Agnieszka Włodarczyk do show-biznesu trafiła jeszcze jako nastolatka. Dzięki kultowym rolom dorobiła się statusu gwiazdy. W ostatnich latach jednak zdecydowanie rzadziej pojawia się na ekranie, ale w jej życiu nie ma miejsca na nudę. Od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana. Wybranek Agnieszki Włodarczyk to Robert Karaś. W 2018 roku mężczyzna zdobył Mistrzostwo Świata w zawodach Triple Ultra Triathlon. Od kiedy zakochani wybrali się na rajskie wakacje, chętnie publikują zdjęcia z tego pięknego miejsca. Teraz aktorka zaprezentowała fanom fotografię, którą wykonał sam Robert. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek ubrała już choinkę. Na bogato! Do świątecznego zdjęcia zapozowała z Heniem

Agnieszka Włodarczyk rozpływa się nad ukochanym  

Agnieszka Włodarczyk razem z parterem od pary tygodni spędza czas na wakacjach na malowniczej wyspie. Z tego powodu często publikuje zdjęcia z wyjazdu i chwali się pięknymi widokami. Teraz postanowiła jednak zmienić "plażowy look" na bardziej elegancki. Okazuje się, że to w tej wakacyjnej i naturalnej wersji bardziej podoba się ukochanemu. 

Ten moment, kiedy po 3 tygodniach postanawiasz się odrobinę „wylaszczyć”, prosisz ukochanego o zrobienie zdjęcia i słyszysz "Kotku, jesteś ładniejsza bez makijażu". Chyba nie powinnam się obrażać - napisała.
 

Fani aktorki zgadzają się ze zdaniem jej partnera, co wyrazili licznie w komentarzach.

Czadowo, ale bez jest równie pięknie!
Zdecydowanie bez - młodziej, naturalniej, ładniej. Chyba większość kobiet ma podobnie - piszą internauci.

A wam jak podoba się zdjęcie? W której wersji wygląda lepiej?

Poniżej możecie zobaczyć inne gwiazdy bez makijażu.

Zobacz wideo Gwiazdy bez makijażu
Więcej o: