Agnieszka Włodarczyk w białym kostiumie na wakacjach. Fani nie mogą się napatrzeć. "Wyglądasz jak milion dolarów"

Agnieszka Włodarczyk nadal raczy fanów pięknymi zdjęciami z wakacji na indonezyjskiej wyspie. Zapozowała w białym kostiumie kąpielowym i wprawiła fanów w osłupienie. "Cudna".

Agnieszka Włodarczyk jest mocno poirytowana faktem, że teatry i kina są zamknięte, w związku z czym aktorzy nie mogą normalnie chodzić do pracy. Korzystając z przymusowego urlopu, wyleciała więc z ukochanym na długie wakacje i zapewniła, że dopóki sytuacja w kraju nie wróci do normy, ona nie kupi powrotnego biletu do Polski. Wcale jej się nie dziwimy. Patrzymy na jej kolejne fotografie z Lambok i musimy przyznać, że Aga ma tam jak w raju. Podobnie uważają fani, którzy oniemieli na widok jej nowego zdjęcia.

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk zrobiła sobie selfie z partnerem. Fani od razu zwrócili uwagę na podobieństwo

Zobacz wideo Julia Wieniawa pojechała na wakacje. Nie spędza urlopu sama

Agnieszka Włodarczyk w białym kostiumie na wakacjach

Agnieszka Włodarczyk codziennie raczy fanów pięknymi fotografiami z indonezyjskiej wyspy. We wtorek wieczorem opublikowała zdjęcie, do którego zapozowała w jasnym kostiumie. 

Tylko tutaj chodzę grzecznie spać między 21-22 i wstaję o 7. Dzień zaczyna się o świcie, a kończy wtedy, kiedy słońce po całym dniu pięknie dziękuje za uwagę...
 

Fani ochoczo komplementowali aktorkę. Na miłe słowa mógł również liczyć partner Agnieszki, który wykonał zdjęcie zwykłym iPhonem.

Aga, wyglądasz jak milion dolarów. Świetne foto.
Aga, gdybym była chłopakiem, to bym się zakochała.
Biel pięknie podkreśla Twoje piękne ciało.

O Agnieszce Włodarczyk zaczęło się pisać nieco więcej w ostatnim czasie. Wszystko za sprawą jej nowego związku z triathlonistą, Robertem Karasiem. Początkowo para unikała medialnego szumu, ale teraz na ich social mediach nie brakuje pięknych i często romantycznych ujęć.

Więcej o: