Małgorzata Rozenek ubrała już choinkę. Na bogato! Do świątecznego zdjęcia zapozowała z Heniem. Maluch skradł całą uwagę

Małgorzata Rozenek opublikowała fotografię, na której towarzyszy jej mały Henryk. Wygląda na to, że Majdanowie poczuli już magię świąt. Ubrali choinkę!

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu regularnie dzieli się fotografiami i nagraniami, na których nie brakuje Radosława i Henryka. Gosia właśnie pokazała, że ubrała już choinkę.

Zobacz wideo Synowie Małgorzaty Rozenek są zazdrośni o Henryczka? „Nie są nianiami”

Gwiazdy chętnie celebrują święta, a z przygotowaniami nie czekają do ostatniej chwili. Niedawno pisaliśmy o tym, że Anna Lewandowska ubrała choinkę jeszcze w listopadzie. Jak tłumaczyła, potrzebuje normalności oraz powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji. Kilka dni później swoją "creepy choinkę" pokazała Blanka Lipińska. Teraz do tego grona dołączyła Małgorzata Rozenek.

Majdanowie ubrali choinkę. Całe show skradł Henryczek

Na Instagramie Gosi pojawiło się zdjęcie przy świeżo ubranej choince z lampkami w ciepłym odcieniu i przeważającymi czerwonymi ozdobami. Na drzewku zostały zawieszone też domowej roboty pierniczki. Celebrytka zapozowała w białym szlafroku z szarymi gwiazdkami. Na rękach trzyma Henia w szarej piżamce. Trzeba przyznać, że jest to uroczy obrazek utrzymany w świątecznym klimacie. Uwagę zwraca uśmiech Henryka, do którego nawiązuje opis zdjęcia. 

Dzień dobry. To będzie piękny dzień. Tego jest pewien Henryk Majdan - czytamy.
 

W komentarzach pojawiły się liczne komplementy. Co ciekawe, nie dotyczyły one choinki, a Henia, którego obserwatorzy jednogłośnie uznali za słodziaka.

Uroczy ten wasz synek! Uśmiech powala. Wszystkiego dobrego.
Ależ on jest cudny.
Śliczny słodziak - pisali internauci.

Fani zauważyli także, że maluch robi się coraz bardziej podobny do Radosława Majdana. Zgadzacie się?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.