Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda jej poranek z Heniem. "Zdjęcie przepełnione miłością"

Fani są zachwyceni nowym wpisem Małgorzaty Rozenek. Jej spojrzenie na syna mówi więcej niż słowa.

Małgorzata Rozenek dobrze wykorzystuje swoje zasięgi w mediach społecznościowych i stara się zabierać głos przede wszystkim w sprawach istotnych dla społeczeństwa. Jedną z nich jest potrzeba refundowania in vitro w Polsce. Gwiazda dowiedziała się 15 lat temu, że jeśli nie skorzysta z zapłodnienia metodą pozaustrojową - nigdy nie będzie mamą. Na szczęście w jej przypadku leczenie niepłodności tą metodą okazało się skuteczne i dziś ma trzech synów: Stasia, Tadzia i Henryka.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek w gorzkim wywiadzie o in vitro i dwóch straconych ciążach. "Siadałam i płakałam"

Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda jej poranek z Henrykiem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan marzyli o powiększeniu rodziny i o spełnienie tego marzenia walczyli kilkanaście miesięcy. W końcu udało się. Małgosia zaszła w ciążę.

Para w nietypowy sposób podzieliła się radosną nowiną z fanami. W połowie grudnia wokalista zespołu IRA podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła pogratulował wieloletniemu przyjacielowi - Radosławowi i jego żonie błogosławionego stanu. Pół roku później na świat przyszedł Henryk. Od tamtej pory jest oczkiem w głowie rodziców, którzy chętnie pokazują wspólne momenty z ich życia.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

W niedzielę rano Małgorzata Rozenek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z synem, z którym przytula się w domowych pieleszach:

Najpiękniejsze poranki - napisała pod fotografią, na której mały Henio bawi się jej policzkami.

Fanów rozczuliła fotka dodana przez ich idolkę:

Pani spojrzenie na każdym zdjęciu z Henryczkiem jest pełne miłości i wdzięczności. To takie magiczne, piękne i niesamowite
Piękne zdjęcie i najpiękniejsza miłość
Zdjęcie przepełnione miłością - pisali w komentarzach.

Zobaczcie, jak Małgosia i Henryk rozpoczynają swój dzień. Urocze?

CZYTAJ TEŻ: Rozenek martwi się, że za wolno chudnie po ciąży. Pociesza ją Szelągowska. Prezenterka złożyła jej zabawną propozycję

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.