"Projekt Lady 5". Kto wygrał finał? Poznaliśmy zwyciężczynię. To faworytka widzów

"Projekt Lady". Za nami finał piątej edycji programu. Kto wygrał? Zwyciężyła Dagmara Czerwińska. Zdaniem grona mentorskiego to właśnie ona zasłużyła na pierwsze miejsce.

"Projekt Lady 5". Fani programu czekali na ten moment od emisji pierwszego odcinka piątego sezonu. Wówczas poznaliśmy trzynaście zbuntowanych dziewczyn, które gotowe były na wyrzeczenia, by przejść przemianę i stać się prawdziwą damą. Wiemy już, która z uczestniczek zwyciężyła.

Sprawdź sukienki dla prawdziwych dam!

Zobacz wideo Agata Szostek z "Projektu Lady" wyjaśnia, na co zbiera pieniądze

Finał "Projektu Lady" został wyemitowany 23 listopada 2020 roku o godzinie 22:30 na antenie TVN. W ostatnim odcinku zmierzyły się trzy uczestniczki o najlepszych manierach:

  • Dagmara Czerwińska
  • Samanta Rachuba
  • Marcelina Herzyk

"Projekt Lady 5". Znamy zwyciężczynię piątej edycji

Do finału "Projektu Lady" trafiły trzy uczestniczki o najlepszych manierach, jednak tylko jedna mogła uzyskać stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii, którego wartość wraz z zakwaterowaniem wynosi ok. 70 tys. złotych. Decyzją mentorek program wygrała Dagmara Czerwińska.

Dagmara Czerwińska ma 23 lata i pochodzi z Chmielnika. Studiuje kosmetologię na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, wcześniej uczyła się w V Liceum Ogólnokształcącym imienia Piotra Ściegiennego w Kielcach.

Sprawdź kosmetyki damskie!

 

Przypomnijmy, że Dagmara była faworytką widzów. Tuż przed finałem na instagramowym profilu "Projektu Lady" pojawiło się zdjęcie trzech finalistek. W komentarzach widzowie mogli wytypować faworytkę, umieszczając w polu tekstu odpowiednią emotkę. To właśnie Dagmara Czerwińska zdobyła największą liczbę głosów. Z kolei Marcelina uplasowała się na drugim miejscu internetowego rankingu. 

Zobacz: Elegancka biżuteria na każdą okazję!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.