"Projekt Lady". Znamy nowe uczestniczki - jest mistrzyni boksu, fanka sztucznych rzęs i graczka "League of Legends"

Wczoraj na antenie TVN pojawił się pierwszy odcinek piątego sezonu "Projekt Lady". Niektóre z dziewczyn już pokazały, że Małgorzata Rozenek z mentorkami nie będą miały z nimi łatwo. Jakie są prywatnie?

Za nami pierwszy odcinek programu "Projekt Lady". Widzowie poznali uczestniczki, które podjęły próbę zmiany swojego wizerunku i wnętrza. To, jakie były zanim postanowiły zostać damami, widać na ich kontach na Instagramie. Wiemy, jak wyglądało ich dotychczasowe życie.

"Projekt lady". Znamy uczestniczki show

13 dziewczyn podjęło próbę zmiany swoich dawnych nawyków i wyglądu. Przez kilka tygodni będą się szkolić pod okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan, Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskej-Radomskiej. Co kryją konta dziewczyn w mediach społecznościowych. 

Zobacz też: "Projekt Lady". Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu. Małgorzata Rozenek nakręciła go kilka tygodni po porodzie

 • MARCELINA HERZYK

Marcelina ma 19 lat i jest miłośniczką psiaków, na jej profilu na Instagramie można dostrzec także zamiłowanie do kolorowych dredów i koncertów Tymka.

Marcelina HerzykMarcelina Herzyk materiały prasowe, instagram

 • NATALIA NIEDOBYLSKA 

Natalia świetnie radzi sobie na ringu i boksuje już od najmłodszych lat. Na swoim koncie na m.in. Złoty Medal Mistrzostw Polski z 2017 i Brązowy Medal Mistrzostw Polski Juniorek z 2018 roku.

Natalia NiedobylskaNatalia Niedobylska facebook, materiały prasowe

 • DAGMARA CZERWIŃSKA

Dagmara ma 23 lata i na swoim Instagramie raczy znajomych fotkami wyćwiczonych krągłości w bikini. Podaje, że jest również kosmetologiem.

Dagmara CzerwińskaDagmara Czerwińska instagram, materiały prasowe

 • MARIOLA WAŁEK

22-latka to typowa chłopczyca. W hasztagach pod zdjęciami na Instagramie podpisuje się jako #tomboy.

Mariola WałekMariola Wałek instagram, materiały prasowe

 • JULIA ADAMEK

Julia uwielbia metamorfozy swojego wyglądu - na jej głowie można było oglądać już kilka kolorystycznych szaleństw, m.in. blond, granat i aktualny róż.

Natalia AdamekNatalia Adamek facebook, materiały prasowe

 • JULIA WIJATA

Julia to typowa Instagirl - na jej profilu widać zdjęcia z wakacji, wypadów ze znajomymi i własne, wytatuowane ciało.

Julia WijataJulia Wijata instagram, materiały prasowe

 • MONIKA KUKLA

Na koncie Moniki na Instagramie przeważają zdjęcie z sesji zdjęciowych, na których prezentuje swoje wdzięki. Wygląda na to, że lubi spędzać czas na siłowni, na sesjach i... u chirurga. 

Monika KuklaMonika Kukla instagram, materiały prasowe

 • ALEKSANDRA GUZIK

21-latka to także typowa chłopczyca. Jeszcze w 2016 roku prezentowała zupełnie wizerunek, ale dziś krótkie włosy i luźna bluza to stały element stylizacji dziewczyny.

Aleksandra GuzikAleksandra Guzik instagram, materiały prasowe

 • MATYLDA JURKIEWICZ

Matylda do programu przyszła z luźnym nastawieniem. Liczyła, że będzie mówiła i robiła co chciała, okazało się, że jednak prowadzący mają dla niej inne plany.

Matylda JurkiewiczMatylda Jurkiewicz instagram, materiały prasowe

 • MAŁGORZATA GAWĘDA

Małgosia to 21-latka, która nie wstydzi się ciała - wielokrotnie swoje zdjęcia opisywała hasztagiem #plussize. Dziewczyna Instagramie wrzuca zdjęcia budynków, a w wolnych chwilach... gra w "League of Legends".

Małgorzata GawędaMałgorzata Gawęda instagram, materiały prasowe

 • ZUZANNA ELIŃSKA

Zuza to wyjątkowo barwna postać tej edycji. Na jej profilu widać mnóstwo pozytywnych fotek z uśmiechem, a ona sama jest wyraźnie podekscytowana swoim udziałem w programie.

Zuzanna ElińskaZuzanna Elińska instagram, materiały prasowe

 • SAMANTA RACHUBA

22-latka nie wstydzi się wyginać do zdjęć na Instagramie i chętnie się tym dzieli z obserwatorami. Poza tym zajmuje się także zębami - jest asystentką stomatologiczną.

Samanta RachubaSamanta Rachuba instagram, materiały prasowe

 • OLIWIA SADKOWSKA

Oliwka do sieci wrzuca zdjęcia z pseudo-profesjonalnych sesji. Uwielbia także podróże - na jej liście znalazły się m.in. Niemcy, Holandia i Francja.

Oliwia SadkowskaOliwia Sadkowska instagram, materiały prasowe

Widać, że tym razem kierownictwo stacji zdecydowało się na młodsze kandydatki niż w poprzednich edycjach. Może wynika to z faktu, że w wielu przypadkach uczestniczki wracały do dawnego stylu, a metamorfozy nie przynosiły oczekiwanych efektów. Czy młodsze dziewczyny uda się odpowiednio naprowadzić? Z niecierpliwością czekamy na metamorfozy uczestniczek.

Zobacz wideo Patrycja Wieja z "Projekt Lady" w Kole Plotka
Więcej o: