Małgorzata Rozenek olśniła podczas finału ''Projekt Lady''. Rękawy imitujące pelerynę skradły show

Niedawno odbył się finał kolejnej edycji programu ''Projekt Lady''. Małgorzata Rozenek zaskoczyła wszystkich energetyczną stylizacją.

Małgorzata Rozenek na początku czerwca urodziła dziecko, jednak nie planowała długiego urlopu macierzyńskiego i szybko wróciła do pracy. Zaledwie kilka tygodni po porodzie pojawiła się na planie programu ''Projekt Lady''. Niedawno nagrywano finałowy odcinek programu, gdzie nie mogło zabraknąć ''Perfekcyjnej''. Jaką stylizację wybrała na tę okazję?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazują swojego synka

Małgorzata Rozenek podczas finału ''Projektu Lady''

Małgorata Rozenek na początku czerwca urodziła długo wyczekiwane dziecko. Radosną nowiną pochwalił się dumny tata, który jako pierwszy opublikował zdjęcie syna w mediach społecznościowych. Od tamtej pory wszystkie oczy zwrócone są w stronę Henia, który skradł serca internautów. Wszystko wskazuje na to, że ''Perfekcyjna'' doskonale odnajduje się w roli mamy. Udało jej się połączyć opiekę nad dzieckiem z życiem zawodowym. Choć początkowo planowała dłuższy urlop, to zaledwie kilka tygodni po porodzie wróciła na plan programu ''Projekt Lady''. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek AKPA

Zdjęcia do kolejnego sezonu programu rozpoczęły się pod koniec czerwca, a niedawno odbył się finał. Na nowe odcinki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale już teraz wiemy, jak wyglądała Małgosia w tym wyjątkowym dniu. Gwiazda zdecydowała się na długą, zwiewną suknię w cytrynowym kolorze. Na szczególną uwagę zasługują zwiewne rękawy, zakończone falbanami, które przypominały pelerynę, a także głęboki dekolt w serek, podkreślający biust. Trzeba przyznać, że Małgorzata prezentowała się świeżo i promiennie. Uśmiech nie schodził jej z twarzy i widać, że obecność na planie programu dała jej mnóstwo radości. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na nowe odcinki ''Projektu Lady''.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek AKPA

Więcej o: