"Projekt Lady 5". Kto wygra? Dagmara, Samanta czy Marcelina? Widzowie nie mają wątpliwości

"Projekt Lady 5" dobiega końca, a przed nami finałowy odcinek. O zwycięstwo powalczą trzy uczestniczki: Dagmara Czerwińska, Samanta Rachuba oraz Marcelina Herzyk. Kto wygra? Przekonamy się po godzinie 22:30 na antenie TVN.

"Projekt Lady 5". Widzowie z niecierpliwością czekają na ostateczny efekt przemian i ogłoszenie zwyciężczyni. Przypomnijmy, że wygrywa uczestniczka, która zrobiła największe postępy. To właśnie ona uzyska stypendium w szkole w Wielkiej Brytanii wraz z pobytem opłaconym na trzy miesiące

Zobacz wideo Patrycja Wieja z Projekt Lady: Rozenek mnie zabije

"Projekt Lady 5". Kiedy oglądać finał piątego sezonu?

Finał piątego sezonu "Projekt Lady" obejrzymy jeszcze w tym miesiącu. Ostatni odcinek, do którego awansowały trzy uczestniczki, zostanie wyemitowany 23 listopada 2020 roku, niezmiennie o godzinie 22:30 na antenie TVN.

"Projekt Lady 5". Kto w finale programu?

Do finału "Projektu Lady" trafiły trzy uczestniczki o najlepszych manierach. W gronie finalistek piątego sezonu znalazły się Dagmara Czerwińska, Samanta Rachuba oraz Marcelina Herzyk. Co wiemy o finalistkach?

  • Dagmara ma 23 lata i na swoim Instagramie raczy znajomych fotkami wyćwiczonej sylwetki w bikini. Podaje, że jest również kosmetologiem.
  • Samanta ma 22 lata i chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie nawet śmiałymi fotkami. Poza tym zajmuje się także zębami - jest asystentką stomatologiczną.
  • Marcelina ma 19 lat i jest miłośniczką psiaków, na jej profilu na Instagramie można dostrzec także zamiłowanie do kolorowych dredów (z którymi zdążyła pożegnać się w programie) i koncertów Tymka.

"Projekt Lady 5". Która z uczestniczek wygra? Widzowie wytypowali

Na instagramowym profilu "Projektu Lady" pojawiło się zdjęcie trzech finalistek. W komentarzach widzowie mogli wytypować faworytkę, umieszczając w polu tekstu odpowiednią emotkę.

 

Zdecydowanie przeważały te przypisane do Dagmary (pierwsza z lewej). Na drugim miejscu uplasowała się Marcelina (w środku). Najmniej głosów internautów otrzymała Samanta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.