Finał "Projekt Lady 5" coraz bliżej. Co słychać u byłych uczestniczek? Lubacz ma faceta znanego z Fame MMA. Liubov Miruk wyszła za mąż

23 listopada TVN wyemituje finał piątej edycji "Projekt Lady". O zwycięstwo powalczą: Dagmara Czerwińska, Samanta Rachuba oraz Marcelina Herzyk. My tymczasem przypominamy byłe uczestniczki kontrowersyjnego show. Jak dziś wyglądają i co robią?
Magdalena Lubacz Magdalena Lubacz screen Instagram @malubaaa

Magdalena Lubacz

Magda wygrała trzecią edycję "Projekt Lady". Dzięki wygranej spędziła kilka miesięcy w Londynie, a po powrocie do Polski została etatową influencerką. Jest także studentką pedagogiki, a na Instagramie z chęcią chwali się zdjęciami z ukochanym, Maciejem Ratajem, znanym z walk podczas Fame MMA. W sierpniu postanowili razem zamieszkać, a na początku listopada świętowali 27. urodziny Magdy.

Magdalena Lubacz, Maciej Rataj
screen IG @malubaaa

Roksana Gac Roksana Gac screen IG @roksanagacprojektlady

Roksana Gac

Roksana Gac jest w social mediach zdecydowanie mniej aktywna niż jej następczyni (Roksana triumfowała w drugim sezonie "Projekt Lady"). Na Instagramie śledzi ją niespełna 25 tys. użytkowników. Na co dzień zajmuje się tworzeniem platformy do współprac marek z influencerami. W ostatnim czasie celebrytka zdecydowała się na zmianę wizerunku - zrezygnowała z długich blond włosów.

Patrycja Wieja Patrycja Wieja screen IG @patrycjawiejaa

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja wygrała pierwszą edycję "Projekt Lady" cztery lata temu. Od tamtego czasu zdążyła przejść kilka znaczących metamorfoz - aktualnie ma ciemne włosy i grzywkę. Widać też, że polubiła zabiegi medycyny estetycznej. Usta przyciągają uwagę. Celebrytka pokochała także sport - na co dzień ćwiczy boks i kto wie, może niedługo stanie na profesjonalnym ringu?

Liubov Miruk Liubov Miruk screen IG @iubovmiruk

Liubov Miruk

W zeszłym roku w finale triumfowała Liubov Miruk. W jej życiu nastały wielkie zmiany - w czerwcu wyszła za mąż, jednak swojego ukochanego nie pokazuje w social mediach.

Na Instagram nie wrzuca jednak zbyt wielu treści. Pod koniec października poinformowała internautów, dlaczego nie udziela się publicznie. Okazało się, że Liubov tuż po ślubie zaszła w ciążę, którą straciła. Fani przesyłali celebrytce słowa wsparcia.

Po weselu udało mi się zajść w ciążę. Byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie i chciałam podzielić się swoim szczęściem z całym światem, ale stwierdziłam, że zrobię niespodziankę i powiem po pierwszym trymestrze, ale, niestety, niespodzianka się nie udała, bo ciąża skończyła się dla mnie tragicznie. Poroniłam i musiałam pochować swoje dziecko na cmentarzu.
Julia ,,Sara' Jaroszewska Julia ,,Sara' Jaroszewska screen IG @juliasara93

Julia Jaroszewska

Finalistka drugiej edycji, Julia Jaroszewska zdecydowała się na karierę muzyczną. W sieci można posłuchać, jak śpiewa, jednak żaden z utwór nie odniósł sukcesu. Ta jednak nie poddaje się i wierzy, że kiedyś będzie jedną z najpopularniejszych wokalistek w kraju. Czas pokaże. Ponadto w sieci można podziwiać jej zdjęcia z partnerem.

Agnieszka Koszelak Agnieszka Koszelak screen IG @agnieszkakoszelak_official

Agnieszka Koszelak

Szczęśliwe życie po programie wiedzie także Agnieszka Koszelak, która zajęła drugie miejsce w trzej edycji "Projektu Lady". W czerwcu celebrytka pochwaliła się zdjęciem USG i podzieliła się radosną nowiną.

Byłam u lekarza, wszystko potwierdzone - szósty tydzień. Tatuś mega zadowolony - ekscytowała się.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @agnieszkakoszelak_official

Karolina Plachimowicz Karolina Plachimowicz Fot. Karolina Plachimowicz - Instagram

Karolina Plachimowicz

Życie nie oszczędziło jednak uczestniczki drugiej edycji show, Karoliny Plachimowicz. Rok temu postanowiła otworzyć się przed internautami i opowiedziała o swojej przeszłości - była prostytutką i padła ofiarą najbliższych, o czym możecie przeczytać TUTAJ. Ostatnio zapowiedziała, że chce wydać książkę, a o sfinansowanie jej wydania poprosiła fanów.

Projekt Lady Projekt Lady Projekt Lady - instagram

Finalistki piątego sezonu "Projekt Lady"

Jak myślicie, która z dziewczyn będzie triumfować w poniedziałek wieczorem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.