Małgorzata Rozenek bawi się z synem Henrykiem i rozprawia o macierzyństwie. "I w d*pę, w końcu nie jestem perfekcyjna"

Małgorzata Rozenek w czerwcu została matką trzeciego syna Henryka. Teraz wstawiła zdjęcie, na którym bawi się z synem. "I ja się pytam, skąd te dzieci biorą tyle energii?"

Małgorzata Rozenek, od kiedy w czerwcu na świecie powitała trzeciego syna, Henryka, regularnie relacjonuje swoje przygody związane z macierzyństwem. Ona i Radosław Majdan nie chronią wizerunku dziecka, dlatego fani mogą się cieszyć wieloma postami z Henrykiem w roli głównej. Ostatnio zdradziła, że jej pobyt w luksusowej willi przerwało ząbkowanie syna. Kiedy indziej podzieliła się zdjęciami ze spaceru, a internauci mogli dowiedzieć się, że Henryk jeździ w luksusowym wózku. Teraz natomiast wstawiła na media społecznościowe zdjęcie, na którym bawi się z dzieckiem

Małgorzata Rozenek podczas zabawy z synem

Na zdjęciu widzimy prowadzącą "Perfekcyjnej pani domu" bez makijażu i w domowym stroju, która bawi się z Henrykiem. Rozenek dodała charakterny komentarz:

Kreacje, kreacjami, ale w domu czeka na mnie drugi etat. I ja się pytam, skąd te dzieci biorą tyle energii? Zresztą nie tylko dzieci. W zestawie była jeszcze piłeczka, ale #gangmajdana odpowiednio się nią zajął i weź się teraz tłumacz, że tylko na chwilkę spuściłaś zabawki z oczu.  A w d...., w końcu nie jestem perfekcyjna - napisała Rozenek. 

W komentarzach fani jak zwykle popierają prezenterkę:

No i dobrze, że nie jesteś perfekcyjna - bo żadna matka nie jest - pisze jedna z użytkowniczek Instagrama.

Inni Internauci snują teorie na zadane przez Rozenek pytanie, dlaczego dzieci mają tyle energii. Żartobliwie sugerują na przykład, że noworodki "ładują się", kiedy mrugają. Urocze?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.