Małgorzata Rozenek odkryła, że Radosław i Henio mają dokładnie taki sam nawyk. Dowód na zdjęciu! "Genów nie oszukasz"

Mały Henio to kopia taty? Wygląda na to, że syn Małgorzaty i Radka Majdanów nie tylko wizualnie przypomina swojego ojca. Odziedziczył po nim również specyficzny nawyk. Tego odkrycia dokonała sama Rozenek i udowodniła udostępnioną w sieci fotorelacją.

Radosław Majdan dopiero tydzień temu powrócił do domu po kilkudniowym pobycie w szpitalu. Były bramkarz wygrał walkę z koronawirusem i na nowo może cieszyć się poukładanym, spokojnym życiem wśród najbliższych. Stęskniona Małgorzata Rozenek nie odmówiła sobie tej przyjemności, by znów chwycić za aparat i fotografować skompletowaną rodzinkę, a szczególnie Radka i ukochanego syna Henryka. Dzięki zdjęciom celebrytka odkryła, że kilkumiesięczny maluch nieświadomie naśladuje ojca.

Małgorzata Rozenek i Radosław MajdanMałgorzata Rozenek zapowiada, że jej syn Henryk będzie "lewakiem". "Nieochrzczony Europejczyk"

Nawyk Henia i Radka Majdanów

Zarówno na instagramowym koncie Radka, jak i Małgosi pojawiły się posty opisujące tę samą sytuację. Dumni rodzice kilkumiesięcznego Henia zorientowali się, że ich syn w taki sam sposób jak popularny tata przejawia sygnały skupienia. Tego odkrycia dokonali podczas wspólnego oglądania meczu, a dowodem mają być zdjęcia zrobione przez Rozenek. Jaki nawyk łączy sportowca i dzidziusia Majdanów? Obaj... międlą ucho. 

Od zawsze w chwilach skupienia łapałem się za ucho. Dziś w obiektywie mojej żony zobaczyłem, że genów nie oszukasz. Henryk to prawdziwy #dzidziuśmajdana - czytamy na profilu byłego bramkarza. 
 

Małgosia również pokusiła się o dodanie kilku słów od siebie. 

Radzio od dzieciństwa ma taki zwyczaj, że jak jest skupiony albo o czymś intensywnie myśli, to łapie się i międli za ucho. Nie wiem, dlaczego tak ma, ale ma. Spójrzcie teraz na Henrysia. No cóż, niedaleko pada jabłko od jabłoni, jaki ojciec taki syn. Oczywiście oglądają mecz - skomentowała na swoim Instagramie Rozenek. 

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska zbudowała magiczną bazę dla córki. "Może zmienię zawód?"

Myślicie, że Małgorzata ma równie specyficzne nawyki, które może odziedziczyć po niej Henryk? 

Zobacz wideo Henio Majdan w czułych uściskach rodziców!