Dorota Szelągowska podczas domowej izolacji zbudowała magiczną bazę dla córki. "Może zmienię zawód?". Jak pięknie!

Dorota Szelągowska od dziesięciu dni jest odcięta od świata zewnętrznego, ponieważ otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Dekoratorka wnętrz izoluje się w domowym zaciszu razem z dwuletnią córką, z którą skonstruowała nietypowe miejsce do odpoczynku.

Podobno inteligentni ludzie się nie nudzą. Dorota Szelągowska dowodzi, że nawet podczas domowej kwarantanny można pobudzić swoją kreatywność i rozwijać umiejętności, a nawet stworzyć prawdziwe dzieło za pomocą kilku specjalnych klocków. Dekoratorka wnętrz, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem, od dziesięciu dni izoluje się od społeczeństwa i spędza czas z dwuletnią córką. Mała Wanda całkowicie przejęła kontrolę nad mamą, a w efekcie zmobilizowała ją do skonstruowania magicznego namiotu. Nietypowe miejsce do odpoczynku przypadło internautom do gustu. 

Dorota SzelągowskaSzelągowska ironicznie odpowiada hejterce, która uważa, że koronawirus stał się modny

Dorota Szelągowska stworzyła dla córki "megabazę"

Prezenterka telewizyjna, która od kilku lat specjalizuje się w tematyce remontów oraz urządzania pomieszczeń, w zabawny sposób relacjonuje przebieg domowej izolacji. Szelągowska wyznała, że brakuje jej towarzystwa dorosłych ludzi, bowiem od kilku dni przebywa jedynie z dzieckiem.

Potrzebuję kontaktu z dorosłymi ludźmi, którzy wymawiają "r" i nie przynoszą mi do łóżka czternastu pluszaków i lalek i mi nie rozkazują - czytamy w hashtagach na instagramowym profilu Doroty.

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś wrzuciła zdjęcie syna. Przy okazji pokazała obłędny widok z tarasu

Była żona Adama Sztaby dała się ponieść fantazji i stworzyła razem z córką konstrukcję z klocków, która udekorowana prześcieradłami, kocami, poduszkami i klimatycznymi lampkami służy jako namiot. Dorota pochwaliła się "budowlą" w w mediach społecznościowych.

Będę tu dziś spała. Izolacja dzień 10. - zaczynam się doktoryzować z baz. Może zmienię zawód? - zażartowała.
 

W komentarzach nie zabrakło zachwytów kobiet, które chciałyby stworzyć podobną bazę dla swoich pociech. 

Magicznie! Muszą się tam śnić cudowne sny.
Rewelacja, widzę tu drzemiącą duszę konstruktora - chwalą internauci.

Może dłuższa izolacja przyczyni się do tego, że Dorota znajdzie w sobie nieodkryte dotąd talenty?

Zobacz wideo Jak wygląda mieszkanie dekoratorki wnętrz?