Radosław Majdan zakaził się koronawirusem. Zamieścił pierwszy wpis ze szpitala

W środę media obiegła informacja, że mąż Małgorzaty Rozenek trafił do szpitala po zakażeniu się koronawirusem. W czwartek podzielił się z obserwatorami informacją o stanie swojego zdrowia.

W czwartek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o rekordowej liczbie zakażeń COVID-19. Obecność wirusa wykryto u ponad 12 tysięcy osób, a w ciągu ostatniej doby zmarło 168 osób. Jak wynika z przekazanych danych - w szpitalach przebywa ponad 10 tysięcy osób. Wśród nich jest także Radosław Majdan.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem

ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan zakażony koronawirusem! Trafił do szpitala

Radosław Majdan zakażony koronawirusem. Zamieścił pierwszy wpis ze szpitala

W środowe popołudnie w mediach pojawiła się informacja, że Radosław Majdan zakaził się koronawirusem, a jego stan wymagał hospitalizacji. Wciąż nie wiadomo, czy wirusem zakaziła się także Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek i Radosław MajdanMałgorzata Rozenek z synami i mężem na okładce dwutygodnika. "Radek nie umie obsłużyć pralki"

Całe szczęście wszystko wskazuje na to, że stan Radosława Majdana stabilizuje się. W czwartek były bramkarz opublikował zdjęcie ze szpitala. Fotografię opatrzył podpisem, w którym zapewnia, że znajduje się pod dobrą opieką. Mąż Małgorzaty Rozenek zaapelował również do obserwatorów, aby dbali o siebie w tych trudnych czasach:

Jak już zapewne wiecie, od kilku dni przebywam w szpitalu. Jestem pod bardzo dobra opieką. Sytuacja jest opanowana. Wszystko idzie w dobrą stronę i za kilka dni powinienem już być w domu. Chciałbym bardzo podziękować Wam za dużo ciepłych słów wsparcia i wiadomości. Pozdrawiam Was serdecznie. PS. Dbajcie o siebie - napisał.

Redakcja Plotka przyłącza się do apelu Radosława Majdana - dbajcie o siebie, noście maseczki i dezynfekujcie dłonie. A samemu Radkowi życzymy jak najszybszego powrotu do domu i rodziny.

 

Koronawirus w Polsce. Liczba zakażeń

W czwartek około godziny 10:30 Ministerstwo Zdrowia podało w oficjalnym komunikacie faktyczną liczbę osób zakażonych koronawirusem z podziałem na województwa.

12 107 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia z województw: mazowieckiego (1579), wielkopolskiego (1516), małopolskiego (1331), śląskiego (1168), kujawsko-pomorskiego (905), łódzkiego (863), podkarpackiego (777), pomorskiego (710), dolnośląskiego (610), zachodniopomorskiego (515), świętokrzyskiego (486), lubelskiego (411), opolskiego (404), warmińsko-mazurskiego (311), lubuskiego (297), podlaskiego (224).