Radosław Majdan przebywa w szpitalu po zakażeniu koronawirusem. Miał do Małgorzaty Rozenek jedną prośbę

Radosław Majdan trafił do szpitala po tym, jak zakaził się koronawirusem. Dni spędzone z dala od domu okazały się nie być łatwe, dlatego miał do Małgorzaty Rozenek jedną prośbę.

W środę media obiegła niepokojąca informacja. Radosław Majdan trafił do jednego z warszawskich szpitali po tym, jak wykryto u niego koronawirusa. Zaledwie dzień później sportowiec zdecydował się zabrać głos w tej sprawie. Zaapelował także do swoich obserwatorów, aby dbali o zdrowie. Były piłkarz znajduje się pod opieką lekarzy już od kilku dni i jak się okazało, bardzo tęskni za swoją rodziną.

Zobacz wideo Mały Henio już ma wiele do "powiedzenia"

Radosław Majdan ma koronawirusa. Miał jedną prośbę do Małgorzaty Rozenek

"Pysiula" już nie może doczekać się, kiedy zobaczy ukochaną żonę, jej synów i oczywiście małego Henia. Na razie jest to jednak niemożliwe. W szpitalnej sali pobędzie jeszcze przynajmniej kilka dni. Aby te chwile upływały mu nieco milej, poprosił Małgorzatę Rozenek o jedną ważną dla niego rzecz. Ta oczywiście szybko spełniła jego prośbę, a efekty możemy podejrzeć w mediach społecznościowych.

Tatuś poprosił o kilka zdjęć Henryka. Kochani, bardzo Wam dziękujemy za wszystkie wiadomości i ciepłe słowa. Dbajcie o siebie - napisała na Instagramie.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan to jedna z większych tajemnic w show-biznesie. W "Top Model" zdradziła, ile naprawdę ma lat

 

Trzeba przyznać, że Henio pozowanie ma chyba we krwi, bo jego minki są po prostu urocze. Zauważyli to również obserwatorzy Małgosi.

Haha, co za minki, słodziak.
Te minki są słodkie, dużo zdrówka.
Śliczny maluszek - pisali zauroczeni malcem.

Mamy nadzieję, że Radosław szybko wyjdzie ze szpitala i dołączy do czekającej na niego rodziny. Dużo zdrowia!