Blanka Lipińska przystroiła dom na święta. Pomyliła Boże Narodzenie z Halloween? Prezent na mikołajki też w mrocznym klimacie

Blanka Lipińska poczuła magię świąt, jednak nieco inną niż pozostałe gwiazdy. Autorka powieści "365 dni" pochwaliła się intrygującymi dekoracjami. Mrocznie?

W tym roku polskie gwiazdy prześcigają się na najlepsze świąteczne dekoracje. Bożonarodzeniowe drzewko jako pierwsza przystroiła Anna Lewandowska, która zrobiła to już pod koniec listopada. Świąteczna atmosfera zapanowała także w domu Kasi Tusk, Joanny Przetakiewicz, Katarzyny Zielińskiej czy Pauliny Krupińskiej. Dosyć osobliwą choinką pochwaliła się również Blanka Lipińska, chociaż "choinka" to chyba za wiele powiedziane. Teraz w jej mieszkaniu pojawiły się nowe ozdoby i są równie intrygujące, co samo drzewko.

Alicja TraczAla Tracz po Eurowizji Junior obcięła włosy. Nowa fryzura bardzo jej pasuje

Zobacz wideo Ktoś śledził Blankę Lipińską?

Blanka Lipińska pochwaliła się mrocznymi dekoracjami

Autorka bestsellerowej powieści erotycznej na bieżąco relacjonuje swoje przygotowania do świąt. Lipińska kupiła do salonu kwiat o potocznej nazwie "gwiazda betlejemska", czyli poinsecję. Jednak to nie roślina zwraca szczególną uwagę, a jej osłonka, która ma kształt czaszki. Obok stoją zapalone świece, których wosk wylewa się wprost na blat. Mimo lekko przerażającej scenerii, Blanka czuje prawdziwy klimat świąt.

Santa Claus is coming to town - podpisała zdjęcie.

Ozdoby Blanki LipińskiejOzdoby Blanki Lipińskiej instagram/blanka_lipinska

Edyta Górniak zmieniła fryzurę"The Voice of Poland". Z ust Edyty Górniak padło niewygodne pytanie

Celebrytka pochwaliła się również prezentem, który dostała. Na InstaStories pokazała album autorstwa Andrew Boltona, który przedstawił wyjątkowe projekty Alexandra McQueena. Okładka została wydana w druku soczewkowym, dlatego płynnie widać, jak jeden obraz przechodzi w drugi.

Chyba byłam grzeczna - napisała i tym samym poruszała książką, aby pokazać jej wyjątkową okładkę.

Książka Blanki LipińskiejKsiążka Blanki Lipińskiej instagram/blanka_lipinska

Wiedzieliście, że Lipińska lubi takie mroczne klimaty? Jesteśmy ciekawi, co jeszcze nam pokaże!

<<Reklama>> Książki autorki dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: