Ala Tracz po Eurowizji Junior obcięła włosy. Nowa fryzura bardzo jej pasuje

Alicja Tracz podczas koncertu w TVP pokazała się w nowej fryzurze. 10-letnia uczestniczka "Eurowizji Junior 2020" teraz ma naprawdę krótkie włosy.

Alicja Tracz reprezentowała Polskę podczas tegorocznej Eurowizji Junior. W finale zaśpiewała utwór "I’ll be Standing". Nie powtórzyła sukcesu swoich poprzedniczek Roksany Węgiel i Viki Gabor i zajęła 9. miejsce. Mimo to widzowie pokochali głos 10-latki. Ala liczy, że już niedługo będzie mogła rozpocząć swoje pierwsze koncerty. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się na małą zmianę w wizerunku.

Zobacz wideo Viki Gabor zaśpiewała piosenkę z "Wyprawy na księżyc". W wywiadzie zdradziła, jak się w tym odnalazła

Ala Tracz obcięła włosy

Ala nadal prężnie rozwija swoją karierę. Ostatnio była gościem podczas koncertu "Uwierz w Mikołaja" w TVP1, gdzie zaprezentowała się w całkiem nowej odsłonie.

Konferencja Eurowizja Junior 2020Eurowizja Junior 2020. Ala Tracz zdradza, co zrobiła po finale

Wyraźnie obcięła włosy, które teraz sięgają jej zaledwie do uszu. Co więcej, miała też ciekawą fryzurę. Trzeba przyznać, że wyglądała ślicznie.

Alicja TraczAlicja Tracz Alicja Tracz - Instagram

Na scenie młodej wokalistce towarzyszyły największe gwiazdy polskiej estrady. Wśród nich była Halina Mlynkova, Katarzyna Cerekwicka i Majka Jeżowska.

Co wiemy o Ali Tracz?

Ala Tracz ma dziesięć lat i pochodzi spod Janowa Lubelskiego, gdzie mieszka z rodzicami i siostrą Olą. Dodajmy, że w programie "The Voice Kids" dostała się do finału pod opieką Dawida Kwiatkowskiego. Nieco więcej młoda piosenkarka opowiedziała o sobie w audycji "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom

Eurowizja Junior 2020. Ala Tracz zdradza, kim by była, gdyby nie piosenkarkąEurowizja Junior 2020. Ala Tracz zdradza, kim by była, gdyby nie piosenkarką

Z audycji wynika, że Ala lubi dawać prezenty, chętnie jada pizzę, a potrawa, której nie znosi, to wątróbka.  Ulubione kolory Alicji to biały i pudrowy różowy, a w szkole najbardziej lubi angielski. Z  kolei język, którego chciałaby się nauczyć to koreański. Jej ukochaną wokalistką jest Ariana Grande, zaś wokalistą - Dawid Kwiatkowski.

Więcej o: