Paulina Krupińska jest gotowa na Mikołajki. Pochwaliła się bogato udekorowaną choinką. Ale klimat!

Paulina Krupińska razem z rodziną świętuje Mikołajki. Przy okazji pochwaliła się piękną choinką, którą już zdążyła ozdobić.

Paulina Krupińska zaistniała w polskim show-biznesie w 2012 roku, kiedy zdobyła tytuł Miss Polonia. Rok później została prowadzącą programu TVP2 "Pytanie na śniadanie", jednak w 2014 przeszła do stacji TVN Style, gdzie poprowadziła program "Klinika urody". Od marca 2020 możemy oglądać ją w "Dzień dobry TVN". W życiu prywatnym jest żoną wokalisty Sebastiana Karpiela-Bułecki, z którym ma córkę Antoninę oraz syna Jędrzeja. Ostatnio postanowiła się podzielić z fanami odrobiną świątecznej magii, publikując zdjęcie przyozdobionej choinki.

Paulina Krupińska poczuła świąteczny klimat. Ubrała choinkę

Na profilu Pauliny Krupińskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie małej, uroczą choinki, która została udekorowana różnorodnymi ozdobami. Zamiast stojaka na drzewko, prezenterka wykorzystała pomalowaną na biało skrzynkę.

Był już u Was święty Mikołaj? - pyta Krupińska.
 

Fani są zachwyceni dekoracjami Pauliny. W komentarzach roi się od komplementów od internautów i nie zabrakło również życzeń świątecznych:

Ale piękna choinka, i ten pomysł ze skrzynką.
Wesołych Mikołajek i wspaniałych prezentów dla wszystkich - piszą użytkownicy Instagrama.

Post skomentowała również Sylwia Grzeszczak, zamieszczając emoji w kształcie serduszka.

Krupińska nie jest jedyną polską celebrytką, która zdecydowała się ubrać choinkę już na początku grudnia. Do tego grona należą również Małgorzata Rozenek, Joanna Przetakiewicz czy Kasia Tusk. Na świecie natomiast okazałą choinką może się pochwalić Elżbieta II. Drzewo angielskiej królowej ma sześć metrów i jest udekorowane trzema tysiącami lampek. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.