Kasia Tusk dekoruje dom na święta. Jest choinka i masa prezentów. Niczym sklepowa wystawa

Katarzyna Tusk pochwaliła się świątecznym wystrojem w swoim domu. Trzeba przyznać, że córka Donalda Tuska ma niesamowite wyczucie stylu!

Katarzyna Tusk od wielu lat prowadzi bloga, na którym prezentuje internautom nie tylko swoje codzienne stylizacje, ale także talent do dekoracji wnętrz. Jej dom to prawdziwy instagramowy azyl - jasne ściany, drewniane podłogi i delikatnie wpadające naturalne światło to dopiero początek. Już kilka dni temu Kasia pochwaliła się pierwszymi świątecznymi ozdobami, ale teraz niemal cały dom został wystrojony w świąteczne barwy.

Zobacz wideo A tak wygląda biblioteczka Kasi

Kasia Tusk dekoruje dom na święta. Jest choinka i masa prezentów

Córka Donalda Tuska z pewnością poczuła magię świąt! Kasia postanowiła pokazać na swoim Instagramie kilka niemal bajecznych kadrów. Widzimy na nich między innymi sypialnię, a w niej ogromne łóżko. Na oknie zostały zawieszone lampki oraz wielka gwiazda. Na parapecie postawiła za to małą choinkę w doniczce. Zakup prezentów oraz ich pakowanie również ma za sobą. Niezłe tempo!

Dom Kasi TuskDom Kasi Tusk instagram/makelifeeasier_pl

W rogu sypialni stoi drewniane krzesło, a na nim wisi gruby koc. Nie zabrakło poduszki ze świątecznym motywem. Kasia pochwaliła się również internautom uroczą pozytywką.

Dom Kasi TuskDom Kasi Tusk instagram/makelifeeasier_pl

Na jednym ze zdjęć Kasia pozuje ze swoją córeczką. Myślicie, że tak samo jak jej mama uwielbia świąteczne ozdoby?

Dom Kasi TuskDom Kasi Tusk instagram/makelifeeasier_pl

Jakiś czas temu znana sieciówka wykorzystała zdjęcie autorstwa Kasi bez jej pozwolenia. Finalnie influencerka doszła do porozumienia z przedstawicielem marki i tym samym pomogła potrzebującym osobom.

Jak wam się podoba mieszkanie Kasi? Po opublikowanych zdjęciach można odnieść wrażenie, że pochodzą z jakiejś reklamy! Tusk z pewnością ma świetny styl i talent do urządzania wnętrz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.