Księżna Kate założyła bluzkę Gucci tyłem na przód. Wpadka czy zamierzony cel?

Księżna Kate bez wątpienia jest ikoną mody, a tym samym inspiracją dla wielu kobiet. Jej stylizacje zawsze są eleganckie i perfekcyjne, jednak każdemu zdarzają się małe wpadki. Fani dopatrzyli się, że swoją ulubioną bluzkę od Gucci nosi tył na przód.

Księżna Kate uznawana jest za ikonę stylu, a jej kreacje robią niemałe wrażenie. Niedawno jedna ze stylizacji Middleton została doceniona przez "Vogue", a znawcy mody nadali jej miano "sukni dekady". Żona księcia Williama zazwyczaj stawia na prostotę i minimalizm, a przy tym szyk i elegancję. 

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Kate chętnie pojawia się w kreacjach od znanych projektantów, takich jak Emilia Wickstead, Catherine Walker, Kate Spade. Ma też swoje ulubione ubrania, w których zaprezentowała się więcej niż jeden raz. Bez wątpienia należy do nich bluzka Gucci w lawendowym kolorze z oryginalnym wiązaniem u szyi. 

księżna KateKsiężna Kate niechcący ujawniła, których ikon emoji najchętniej używa

Księżna Kate nosi bluzkę tył na przód

W bluzce Gucci księżna Cambridge pojawiła się w marcu 2019 roku podczas wizyty w londyńskim ośrodku dla dzieci im. Henry'ego Fawcetta. Casualowa stylizacja przyciągnęła wówczas uwagę fotoreporterów. Co ciekawe, Kate założyła bluzkę w taki sposób, że guziki były z przodu. 

Księżna Cambridge w fioletowej koszuli i spodniachKsiężna Cambridge w fioletowej koszuli i spodniach Beretta/Sims/REX/Shutterstock / Rex Features/East News

W podobny sposób księżna nosiła bluzkę na nagraniu, które wraz z początkiem tygodnia znalazło się na instagramowym profilu. Kate odpowiadała wówczas na pytania dotyczące pierwszych lat życia dzieci. Oglądając film, fani zdali sobie sprawę, że Middleton nosi bluzkę w niewłaściwy sposób, a przynajmniej nie w taki, jaki był zamysłem projektantów.

Gucci - screenshotGucci - screenshot Gucci - screenshot

Księżna KateKsiężna Kate znowu zachwyciła. Na nowym nagraniu jest bardzo opalona

Według stylistów Gucci bluzkę za 1700 $ powinno się nosić z guzikami zapiętymi z tyłu. Nam podoba się jednak wersja Kate. Jak widać, księżna lubi pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w modzie. W końcu nie bez powodu nazywana jest ikoną!