Książę William na własnym ślubie nie uniknął wpadki. Zdjęcia nie kłamią. Prawie zasnął! "Dzień przed spałem pół godziny"

Rodzina królewska cudem uniknęła wpadki w postaci pana młodego zasypiającego na własnym ślubie. Wszystko przez to, że książę William przez nerwy i śpiewających całą noc poddanych spał przed swoim ślubem zaledwie pół godziny.

Brytyjska rodzina królewska dostarcza mediom wielu tematów. Nie ustają plotki o konflikcie księcia Harry'ego i księżnej Meghan z księciem Williamem i księżną Kate. Ostatnio również, za sprawą premiery czwartego sezonu serialu "The crown" ponownie analizuje się życie księżnej Diany. My także cofamy się dziś do przeszłości, konkretnie do 2011 roku, kiedy to odbył się ślub księcia i księżnej Cambridge.

Ślub księżnej Kate i księcia WilliamaJedno z najpiękniejszych zdjęć ślubnych Kate i Williama mogło nie powstać

Zobacz wideo

Książę William przed ślubem spał pół godziny

Jak podaje brytyjski Hapers Bazaar, książę William prawie w ogóle nie spał przed swoim ślubem. Wszystko przez nerwy, a także fanów, którzy rozłożyli obóz przed jego domem.

Śpiewali i wiwatowali całą noc, i to podekscytowanie, moja nerwowość i emocje wszystkich, którzy śpiewali, sprawiła, że spałem około pół godziny - twierdził książę.

Williamowi udało się jednak przejść przez ten dzień bez zaśnięcia. Nie zmienia to jednak faktu, że na wielu fotografiach, widać, jak książę lekko słania się na boki lub przymyka oczy. Machając do poddanych wyglądał na lekko znudzonego, ale jak się okazuje, powodem wcale nie była gnuśność, a bezsenność.

Książę William i księżna Kate - ślub

Przypominamy, że księżna Kate - wtedy Kate Middleton - i książę William wzięli ślub 29 kwietnia 2011 roku. W tym roku obchodzili swoją dziewiątą rocznicę.

 

Ceremonia odbiła się szerokim echem - był to pierwszy brytyjski królewski ślub od lat. Uroczystość kosztowała łącznie 34 miliony dolarów i wzięło w niej udział około 1900 osób. Co do kreacji panny młodej - Kate miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Sarah Burton, dyrektor kreatywną angielskiego domu mody Alexander McQueen. Tren sukni - uszytej z jedwabiu i koronki - miał długość 2,7 metra. Obrączki wykonane zostały z grudki walijskiego złota podarowanego przez Elżbietę II. Książę William nie nosi jednak swojej obrączki - zamiast niej, wybrał rodowy sygnet. Przyczynia się do plotek o kryzysie w małżeństwie księżnej i księcia Cambridge. 

Księżna Kate, książę George, księżniczka CharlotteKsiężna Kate ma problem z niegrzecznym zachowaniem dzieci? Poprosiła ekspertów o pomoc

Więcej o: