Księżna Kate znowu zachwyciła. Na nowym nagraniu jest bardzo opalona. Poddani komentują. "Nasza przyszła królowa!"

Na oficjalnym Instagramie księżnej i księcia Cambridge pojawiło się nowe nagranie z Kate w roli głównej. Żona Williama wygląda bardzo promiennie.

Na internetowych profilach, które należą do księżnej Kate i księcia Williama dzieje się naprawdę dużo. Praktycznie codziennie publikowane są nowe posty i to nie tylko piękne zdjęcia wykonane przez nadwornego fotografa. Ostatnio coraz częściej pojawiają się również nagrania prosto z domu wnuka królowej. Nie da się ukryć, że to Kate jest bardziej aktywna i to jej zmieniający się wizerunek poddawany jest szczegółowej ocenie. W sieci pojawiło się nowe wideo i Middleton znowu wygląda nieco inaczej!

Zobacz wideo Kate potrafi zrobić wrażenie

Księżna Kate znowu zachwyciła

Kate Middleton ponownie poruszyła temat rozwoju dzieci poniżej piątego roku życia. W opublikowanym wpisie możemy przeczytać, że większość ludzi nie rozumie, jakie znaczenie mają wczesne lata w życiu dziecka.

98% z was stwierdziło, że wychowanie jest niezbędne do osiągnięcia życiowych celów. Ale tylko co czwarty dostrzega szczególne znaczenie pierwszych pięciu lat życia dziecka.

Do opisu, który nawiązywał do wyników badań, dołączono krótkie wideo z księżną Kate. Jego treść jest bardzo ważna i potrzebna, jednak wielu internatów skupiło się także na wyglądzie żony Williama. I nie ma się co dziwić - wygląda naprawdę promiennie.

 

Middleton na nagraniu ma na sobie niebieską sukienkę, przewiązaną paskiem w pasie. Ten kolor pięknie podkreślił nową opaleniznę księżnej. Myślicie, że to efekt szybkich wakacji, a może Kate korzysta z solarium? Jedno jest jednak pewne, poddani są nią zauroczeni.

Ona jest taka piękna.
To nasza przyszła królowa!
Olśniewająca - zachwycali się w komentarzach.

Księżna KateKsiężna Kate instagram/kensingtonroyal

Podzielacie ten zachwyt?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.