Księżna Kate rozmawiała z bliskimi bohaterów wojennych. Wszyscy patrzą na zdjęcia na półce

Księżna Kate wzięła udział w wideokonferencji z rodzinami bohaterów wojennych. Internauci skomplementowali żonę przyszłego króla i zwrócili uwagę na fotografie, które stały za nią na półce.

Księżna Kate jest niezwykle lubianym członkiem rodziny królewskiej - zawsze jest uśmiechnięta i z chęcią towarzyszy mężowi podczas oficjalnych uroczystości. Udziela się też charytatywnie, często odwiedzając placówki, w których znajdują się chore osoby. Z okazji kolejnej rocznicy podpisania rozejmu, który oficjalnie zakończył pierwszą wojnę światową, Middleton rozmawiała online z rodzinami walczących bohaterów.

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę
Zobacz wideo

Księżna Middleton wzięła udział w wideokonferencji z rodzinami bohaterów 

Kate Middleton połączyła się przez Zooma z rodzinami bohaterów wojennych. Poruszonych zostało wiele prywatnych wątków, jednak fani księżnej najwięcej uwagi poświecili wnętrzu, w jakim się znajdowała. Był to uroczy gabinet upiększony wieloma dodatkami. Tuż za księżną znajdowała się półka, na której stały jej pamiątkowe fotografie.

Jest tam piękne zdjęcie Kate z Louisem wykonane w ogrodzie botanicznym, czy szeroko uśmiechający się George na ujęciu z zeszłorocznych urodzin. Dostrzec można także najstarszego syna księżnej z młodszą siostrą w mundurkach szkolnych, czy szczęśliwego Williama, który pozował do zdjęcia w Tanzanii dwa lata temu.

księżna Kateksiężna Kate screen Instagram / @kensingtonroyal

Warto dodać również, że podczas wideokonferencji Kate prezentowała się zjawiskowo. Miała na sobie elegancką białą koszulę z czarnym kołnierzykiem, na którym pojawił się ozdobny sztuczny mak. Żona przyszłego władcy Zjednoczonego Królestwa zaczesała również włosy do tyłu.

księżna Kate i książę LouisKsiężna Kate jest w czwartej ciąży. Potwierdziła sama księżniczka Charlotte. "To chłopiec!"

Czy Wy również uważacie, że Kate to księżna idealna?