Księżna Kate pokazała nowe zdjęcia swoich dzieci. Prawdziwe słodziaki. Pochwaliła się też ogrodem, który zaprojektowała

Księżna Kate i książę William zabrali dzieci do Chelsea na specjalny pokaz kwiatów i ogrodów. Obowiązywal styl zdecydowanie nieformalny - George i Charlotte zrzucili nawet buty, żeby spacerować boso w strumieniu. W takim wydaniu rodziny książęcej jeszcze nie widzieliśmy.

Księżna Kate, książę William oraz ich dzieci - George, Charlotte i Louis - spędzili niedzielę na królewskim pokazie kwiatów i ogrodów w Chelsea. Jedną z części wystawienniczych zaprojektowała sama księżna Kate. Jej ogród nazywał się "Powrót do Natury" i w założeniu miał zbliżać do siebie rodziny i przyrodę. Ale co tam filozofia ogrodów, spójrzcie, jak pięknie tego dnia wyglądała rodzina książęca.

Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodach

Księżna Kate i książę William postawili zdecydowanie na wygodę. Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis byli zachwyceni taką formą aktywności. Okazuje się, że również oni mieli swój udział w projektowaniu tego niezwykłego otoczenia.

W ostatnich miesiącach książęta i księżniczka pomagali księżnej zbierając mech, liście i gałęzie, żeby można było przystroić ogród, zaprojektowany przez księżną Kate.

Aż szkoda, że ogród znajduje się w Chelsea. Jeśli jednak jesteście w Wielkiej Brytanii, skorzystajcie z okazji i odwiedźcie go. Królewski pokaz kwiatów i ogrodów otwarty jest do 25 maja. Bilety i wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia > > >

Zobacz wideo

MAW

Więcej o: