Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie sprzed 23 lat. Miał fryzurę na czeskiego piłkarza. "Nie poznałam". My też nie

Mikołaj Roznerski pochwalił się na Instagramie zdjęciem sprzed ponad 20 lat. Trzeba przyznać, że aktor bardzo się zmienił!

Mikołaj Roznerski bardzo dba o zachowanie swojej prywatności. O jego związku z Adrianą Kalską wiemy tak naprawdę niewiele, bowiem para nie bierze przykładu z innych celebrytów, którzy chętnie chwalą się swoim szczęściem wprost z okładek magazynów czy codziennymi publikacjami w mediach społecznościowych. Ostatnio aktor zdecydował się jednak na małą prywatę, a internauci byli w sporym szoku.

Zobacz wideo Kalska i Roznerski brylują razem na ściance

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie sprzed 23 lat

Aktor opublikował na Instagramie porównanie dwóch zdjęć. Po lewej stronie widzimy archiwalną fotografię, wykonaną dokładnie w 1997 roku przez tatę Roznerskiego. Musimy przyznać, że styl młodego chłopaka jest zaskakujący, a największą uwagę zwraca fryzura na tzw. czeskiego piłkarza, która była bardzo popularna w latach osiemdziesiątych. Charakteryzuje się ona długimi włosami z tyłu głowy i krótkimi z przodu oraz po bokach. Po prawej widzimy natomiast aktualnie zdjęcie aktora. Cóż za metamorfoza!

Czas leci, podobieństwa zostają. Ciekawostka! Zdjęcie po lewej robił Tata (1997). Zdjęcie po prawej robiła Marta Wojtal (2020). Na zdjęciu po lewej trzeba było odpowiednio uczesać tylną płetwę (nazywaną wówczas "płetwą czeskiego piłkarza"). Na zdjęciu po prawej, to już sztab stylistów (sesja do Kalendarza Dżentelmeni). Dłoń przy twarzy ćwiczyłem już od wczesnych lat... jak widać.
 

Internauci nie kryli zaskoczenia archiwalnym zdjęciem.

Jak taki długowłosy Michał z klasy 2c, co biegał za mną w szkole podstawowej, też tak dziś wygląda, to będę sobie pluła w twarz do końca życia.
A mówią, że to kobieta jak wino.
O matko! Nie poznałam tego po lewej - pisali.

A wy, jak oceniacie styl młodego Roznerskiego?

Więcej o:
Copyright © Agora SA