Ewa Szabatin obala mit instagramowego piękna. Porównała swoje dwa zdjęcia. "Zmarznięty brzydal z kołtunem na głowie"

Ewa Szabatin po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Tancerka porównała swoje dwa zdjęcia i przy okazji zwróciła się do swoich obserwatorów z ważnym przesłaniem.

Ewa Szabatin zdobyła popularność, dzięki udziałowi w show "Taniec z Gwiazdami". Mogliśmy oglądać ją w parze z Mateuszem Damięckim, Rafałem Olbrychskim i Przemysławem Sadowskim. Mimo że minęło już 13 lat od jej ostatniego występu, to tancerka wciąż ma wielu fanów, którzy śledzą jej życie w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu mogliśmy zajrzeć do jej salonu, a także zobaczyć archiwalne zdjęcia ze ślubu. Teraz Szabatin postanowiła zwrócić się do obserwatorów z ważnym przesłaniem.

Bogdan Rymanowski i Edyta GórniakInternet zawrzał po wizycie Górniak w programie "Gość Wydarzeń". "Wolność słowa ma swoje granice"

Zobacz wideo Marina Łuczenko wygląda przepięknie bez makijażu

Ewa Szabatin obala mit instagramowego piękna

Tancerka opublikowała na swoim Instagramie zestawienie dwóch zdjęć. Na fotce po lewej stronie widzimy tancerkę w pełnym makijażu i z ułożoną fryzurą. Natomiast po prawej stronie Szabatin chowa się w obszernej bluzie, ma zmierzwione włosy i zero makijażu na twarzy. W opisie posta zdradziła, dlaczego zdecydowała się na takie porównanie.

INSTAGRAM VS REALITY. (...) Z lewej po zrobieniu make up’u, po wyprostowaniu włosów, ubrana i gotowa do zrobienia super selfie! Z prawej hmm... no cóż tak wyglądam, gdy nic nie zrobię i jest mi bardzo zimno! Porównania wrzucam, by Ci pokazać, że nikt nie jest taki idealny przez 24h na dobę! Miej więc dystans do internetowego "pięknego" świata!  Nie wyglądasz jak modelka? I dobrze! Każda z nas jest piękna i wyjątkowa, bo jest jedyna, unikalna... Nie bądź kopią, nie porównuj się do innych. BĄDŹ SOBĄ! Pozdrawia Was zmarznięty brzydal z kołtunem na głowie!
 

Internauci bardzo docenili te słowa. Obok tych zdjęć również nie mogli przejść obojętnie.

Rolnik szuka żony - zrzut ekranu, facebook"Rolnik szuka żony". Magda umówi się na randkę? Zadzwoniła do jednego z zupełnie nowych kandydatów

Uwielbiam panią za ten dystans do siebie i świata.
Jesteś odważną decyzją.
Ewa, uwielbiam te Twoje porównania - pisali.

Wy również lubicie, jak gwiazdy dzielą się swoją codziennością?