Elżbieta II zorganizowała terapię grupową dla całej rodziny. Nie wierzy, że Harry i William dojdą do porozumienia

Zagraniczne media donoszą, że królowa zorganizowała dla całej rodziny terapię grupową. Nie może na niej zabraknąć także Harry'ego i Meghan Markle.

Ostatnie lata w brytyjskiej monarchii były bardzo burzliwe. Największy kryzys pojawił się wraz z wejściem do rodziny amerykańskiej aktorki, Meghan Markle. Harry'emu i jego ukochanej życie na świeczniku zaczęło mocno przeszkadzać, nie wspominając już o negatywnej prasie. W efekcie wnuk królowej podjął drastyczną i niespodziewaną decyzję. Zdecydował się opuścić szeregi rodziny królewskiej i zacząć żyć jak "zwykły człowiek". Ta decyzja mocno poróżniła już i tak skłóconych braci. Książę William nie rozumiał działań młodszego brata. Królowa Elżbieta w końcu postanowiła załagodzić ten konflikt raz na zawsze.

Zobacz wideo Królowa idzie z duchem czasu

Królowa Elżbieta II zorganizowała dla rodziny terapię grupową

Australijski portal New Idea donosi, że królowa Elżbieta II wpadła na pomysł pogodzenia całej rodziny. Chodzi o terapię grupową, w której ma wziąć udział najbliższa rodziną, łącznie z Harrym i Meghan Markle.

Królowa nie jest znana z mówienia o swoich uczuciach, ale źródła podają, że w ostatniej próbie ponownego zjednoczenia rodziny, królowa nakazała klanowi Mountbatten-Windsor udział w terapii grupowej, kiedy wszyscy będą razem na święta - czytamy.

Źródło New Idea twierdzi, że skoro 94-letnia królowa zdecydowała się na taki krok, to w rodzinie musi panować naprawdę gęsta atmosfera.

Królowa nie ufa, że ??Harry, książę William i książę Karol kiedykolwiek będą w stanie samodzielnie rozwiązać swoje konflikty, więc teraz czas na profesjonalną pomoc.

Myślicie, że terapia grupowa pomoże uporać się rodzinie królewskiej z problemami? Z pewnością będzie to długa sesja.

Więcej o: