Księżna Kate niechcący ujawniła, których ikon emoji najchętniej używa. Są to ogórek i ananas. Dwie inne zaskakują

Księżna Kate wystąpiła w nagraniu, podczas którego niechcący pokazała swoje ulubione ikony emoji. Niektóre z nich bardzo zaskakują.

Ostatnio księżna Kate nie ma zbyt wielu okazji do publicznych wystąpień, ale nie daje fanom o sobie zapomnieć. Niedawno wystąpiła w nagraniu na temat wczesnego rozwoju dzieci. Uwagę zwróciły zmiany w jej wyglądzie Teraz okazuje się, że podczas krótkiego wideo można było się dowiedzieć jeszcze innych informacji na temat matki książąt George'a i Louisa oraz księżniczki Charlotte.  

Księżna KateKsiężna Kate pożycza sukienki od swojej mamy? Jedną kreację widzieliśmy już wcześniej...

Kate Middleton i Meghan MarkleKsiężna Kate od lat pisze pamiętniki. W środku cała prawda o Meghan Markle

Zobacz wideo

Kate Middleton ujawnia, których emoji najczęściej używa

Księżna Kate wzięła udział w nagraniach, podczas których odpowiadała na pytania dotyczące pierwszych lat życia dzieci. Wideo było częścią kampanii, której celem jest pomoc najmłodszym. W pewnym momencie Kate zwróciła swój telefon w stronę kamery, aby podziękować wielu obserwującym, którzy wysyłali jej pytania dotyczące pomocy dla dzieci. Dzięki temu można było zobaczyć, które emoji preferuje żona księcia Williama. 

Najczęściej używane emoji wyświetlają się jako pierwsze, można więc było zauważyć, że ulubioną ikoną księżnej Cambridge jest najwyraźniej ta przedstawiająca dwie dziewczynki trzymające się za ręce, która często używana jest jako symbol przyjaźni. Numerem dwa jest ananas, a do faworytów należą także fioletowy przybysz z kosmosu oraz twarz z przekleństwami, co zdziwiło fanów. Inne emoji używane przez księżną to na przykład ogórek, a także... twarz, która wymiotuje.

 

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys? Jeszcze nigdy nie było tak źle

Fani księżnej zastanawiali się, w jakich sytuacjach księżna mogła używać niektórych z ikon. Typowali, że twarz z przekleństwami może dotyczyć kłótni z księciem Williamem lub Meghan Markle! Ogórek i ananas mają być natomiast związane ze zdrowym odżywianiem, które księżna Kate preferuje.

Księżna Kate bada związki dzieciństwa z późniejszymi problemami

Jak twierdzą brytyjskie Media, żona księcia Williama od dziewięciu lat próbuje zbadać, jak przeżycia w pierwszych latach życia wpływają na późniejsze doświadczenia, szczególnie te negatywne, takie jak uzależnienia, bezdomność czy też rozpad rodziny. Zapytana, dlaczego interesuje ją ten temat, księżna odpowiada:

Często jestem o to pytana. Myślę, że ludzie zakładają, że interesuję się wczesnymi latami życia, ponieważ jestem rodzicem. Myślę jednak, że to coś większego. Nie chodzi tylko o zdrowe, szczęśliwe dzieci. Chodzi o społeczeństwo, którym możemy i powinniśmy się stać - twierdzi. 

Mia Raduszewska, Natalia SiwiecNatalia Siwiec wyremontowała pokój Mii. Co za wnętrza

Dodała także, że spotkała wielu ludzi zmagających się z poważnymi problemami i twierdzą, że zaczęły się one już we wczesnym dzieciństwie. Wiele osób gratuluje księżnej Kate zajęcia się sprawą:

Jesteśmy z niej tacy dumni - piszą fani na Twitterze.

Inni zwracają także uwagę na to, że księżna wygląda doskonale. 

Księżna Kate"Vogue" docenił stylizację księżnej Kate, ale jej świetnych kreacji było więcej. Jedna pochodziła od polskiej projektantki

Więcej o: