Książę Louis na spacerze z księżną Kate w centrum Londynu. To jedno z jego niewielu nieoficjalnych zdjęć

Książę Louis może być zazwyczaj podziwiany na fotografiach z profesjonalnych sesji wykonanych przez królewskiego fotografa. Tym razem jednak udało się go uwiecznić na nieoficjalnym zdjęciu z księżną Kate podczas spaceru po Londynie.

Księżna Kate i książę William rzadko decydują się na zabieranie dwuletniego księcia Louisa na wielkie uroczystości czy nawet mniej oficjalne spotkania. Ostatnio jednak paparazzi przyłapali księżną w towarzystwie najmłodszego syna i to na spacerze w samym sercu Londynu.

Księżna Kate spaceruje po Londynie z księciem Louisem

Księżna Kate i książę William starają się jak mogą, by dzieciństwo dwulatka przebiegało w spokoju i z dala od ciekawskich fotoreporterów. Tym razem jednak Middleton wyraźnie miała ochotę pokazać się z nim publicznie, ponieważ miejsce, do którego się udała, jest jednym z bardziej obleganych w Londynie. Żonę księcia Williama i ich najmłodszą pociechę sfotografowano nieopodal Pałacu Kensington, a dokładnie w Hyde Parku, gdzie Cambridge'owie często spędzają swój wolny czas. 

 

Zobacz też: Księżna Kate zabrała księcia Louisa do sklepu ceramicznego. Takie zdjęcia to rzadkość

Kate postawiła na wyjątkowo lekki, ale jednocześnie klasyczny look z białą koszulką i wzorzystą spódnicą sięgającą łydek. Tym razem spięła również włosy w wygodny, ale schludny kok. Nie należy zapominać, że nawet tak mało oficjalne wyjścia zobowiązują do zachowania klasy, z czym księżna wyraźnie nie ma problemu.

Księżna Kate i książę Louis skomplementowani przez internautów

Pod postem na nieoficjalnym koncie rodziny królewskiej pojawiły się liczne komentarze skierowane w stronę księżnej Kate i księcia Louisa. 

Wysportowana mama i wielki szef Lou Lou.
Wygląda jak przeciętna mama. Myślę, że to jej największy urok, że wygląda jak 'kobiety z sąsiedztwa'.

Jedna z fanek zwróciła również uwagę na podobieństwo małego Louisa do siedmioletniego brata oraz do dziadka.

Uroczy książę Louis wygląda jak jego starszy brat i dziadek, gdy był dzieckiem.

Trzeba przyznać, że zarówno księżna Kate, jak i jej syn prezentują się nienagannie, a ich widok powoduje uśmiech na twarzy. Również dostrzegacie to podobieństwo księcia Louisa do reszty mężczyzn z rodziny królewskiej?

Zobacz wideo Księżna Kate strzyże owce