Księżna Kate i książę William pokazali niepublikowane dotąd zdjęcie księcia Louisa

W sieci pojawiło się niepublikowane dotąd zdjęcie księcia Louisa. Fotkę otrzymał jeden z fanów rodziny królewskiej, czym pochwalił się na Instagramie.

Księżna Kate i książę William cieszą się ogromną popularnością wśród Brytyjczyków, jak również internautów na całym świecie. Przyszli następcy brytyjskiego tronu starają się być jak najbliżej poddanych, a konto na Instagramie znacznie im to ułatwia. To właśnie tam dzielą się fotkami, które ukazują kulisy ich działalności, a także życia rodzinnego. Zdjęcia ich dzieci cieszą się ogromną popularnością, jednak jak się okazuje, nie wszystkie prezentowane są szerszej publiczności. Z okazji urodzin księcia Louisa do sieci wyciekła niepublikowana dotąd fotografia. 

ZOBACZ TEŻ: Książęca para stara się traktować dzieci jednakowo, ale książę George wie, że różni się od rodzeństwa. Z jednego powodu

Niepublikowane dotąd zdjęcie księcia Louisa

Książę Louis 23 kwietnia obchodził swoje drugie urodziny. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej gromko składali mu życzenia, a spora część z nich pokusiła się również o wysłanie pisemnych życzeń. Jak się okazuje, mogli liczyć na odpowiedź z podziękowaniami, a także niepublikowane dotychczas zdjęcie. Pochwalił się tym jeden z niemieckich fanów, który zamieścił zdjęcie odebranej kartki na Instagramie. 

Książę i księżna Cambridge doceniają miłą wiadomość dla księcia Louisa z okazji jego drugich urodzin. Została ona bardzo doceniona przez Jego Królewską Wysokość...- czytamy na kartce.
 

Musimy przyznać, że to bardzo miłe ze strony księcia Williama i księżnej Kate, że nie olewają listów od swoich fanów, a do tego jeszcze odsyłają podziękowania. Jesteśmy pod niemałym wrażeniem, a wy?

ZOBACZ TEŻ: W rodzinie królewskiej dochodziło do ostrych awantur. Harry i William kłócili się o Meghan: Zaślepiła cię żądza!