Książę George zapozował do oficjalnego portretu w koszulce z sieciówki. Internauci dopatrzyli, że była zniszczona

Książę George skończył siedem lat. Z tej okazji w sieci pojawiło się jego zdjęcie, ale internauci zauważyli jeden szczegół. Chodzi o ubranie chłopca.

Książę George od samych narodzin jest obiektem zainteresowania mediów, które śledzą go na każdym kroku. W końcu jako następca tronu w przyszłości obejmie pieczę nad Anglią. Mimo poważnej funkcji, jaką będzie pełnił, jego rodzice starają się, by George i jego młodsze rodzeństwo wychowywało się jak zwykłe dzieci. Uczą ich codziennego życia, nie spełniają ich wszystkich zachcianek i nie zasypują nowymi zabawkami. Jest wręcz przeciwnie. Królewskie dzieci "dziedziczą" nawet po sobie niektóre z ubrań, zakupione najczęściej w popularnych sieciówkach.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate zdradziła, o co walczą George i Louis. "George jest przez to trochę zrzędliwy"

Książę George miał zniszczone ubranie

22 lipca książę George obchodził siódme urodziny. Z okazji święta małego następcy tronu na Instagramie pojawiło się jego nowe zdjęcie. To oficjalny portret, na którym mogliśmy zobaczyć roześmianego chłopca. Pod postem setki osób składały George'owi życzenia. Syn księżnej Kate i księcia Williama zapozował w szarej koszulce polo i choć prezentował się świetnie, spostrzegawczym internautom nie umknął fakt, że bluzka księcia jest ze znanego sklepu MANGO. Jej cena to 40 zł.

Jednak jeszcze jeden element ubioru zwrócił uwagę. Chodzi bowiem o guziki, które znajdowały się przy kołnierzu. Jeden z nich był złamany. Zastanawiamy się tylko, czy księżna Kate wiedziała o tym szczególe? Wprawdzie jest on mało widoczny, ale psuje oficjalny charakter całej fotografii.

Książę GeorgeKsiążę George Instagram/kensingtonroyal

Książę George, jako pierworodny syn następcy tronu, stoi w kolejce do władzy. Nie wiadomo, jak długo będzie musiał czekać na swoją kolej, bo królowa Elżbieta II panująca od 68 lat, nie zamierza ustąpić ze stanowiska. W linii sukcesji do brytyjskiego tronu znajdują się jeszcze książę Karol i książę William. Na razie mały książę jest trzeci w kolejce.